M jak Miłość. Początki

| Dodano: 13 listopad 2013 | Dodana przez: awiola

Share

Okładka

Twoja ocena

Publikacja „M jak miłość. Początki” to książka podzielona na dwie części. Pierwsza, powieściowa zawiera zbeletryzowany I sezon serialu, emitowany od 2000 r. przez telewizyjną dwójkę. Początek książki to czasy obecne, by za chwilę przenieść czytelnika do mazowieckiej wsi Grabina sprzed ponad dziesięciu laty, do początków historii sagi rodzinnej Mostowiaków. Druga część zatytułowana „Zza kulis” to kilka elementów: wywiady z aktorami, alfabet „M jak miłość” czy ponad pięćdziesiąt zdjęć.

Dostępna w

Opinie o: "M jak Miłość. Początki"

Nowa opinia

Recenzje dla: "M jak Miłość. Początki"

M jak miłość

"M jak miłość" - serial, o którym słyszeli wszyscy. Zarówno wierni widzowie polskich seriali, jak i zupełni antagoniści tej formy spędzania wolnego czasu. Serial, który w swojej szczytowej formie gromadził przez telewizorem ponad dwanaście milionów widzów. Z okazji wyemitowania 1000 odcinka, dla fanów losów rodziny Mostowiaków przygotowano specjalny prezent – zbeletryzowany pierwszy sezon "M jak miłość" wraz z ciekawym dodatkiem.  Publikacja "M jak miłość. Początki" to książka podzielona na dwie...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl