Opinie o książce: "Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju duchowego"

Okładka
"Kiedy trzymasz w ręku tę książkę, myślisz i zastanawiasz się, czy jest dla Ciebie? Poczuj, czy nie jesteś we władzy umysłu. Kiedy przybliżysz tę książkę do swego serca, odczujesz jej energię, jej wibracje, pozwolisz sercu zdecydować, czy jest ona dla Ciebie, tym samym już wkroczyłeś na drogę serca. Możesz teraz rozpocząć z tą książką indywidualną podróż przez życie, które jest odzwierciedleniem bogactwa twego serca. Książka niniejsza jest darem serca dla wszystkich tych, którzy gotowi są wkroczyć na jego drogę, rozwijać się, rozpocząć nowe udane życie, odnaleźć w sobie miłość, prawdę, bogactwo, szczęście, radość i wszystko...

Opinia

Książka motywująca

Awatar użytkownika
Artur Serdeczny
(anonimowy)

Zdecydowanie motywująca książka do życia i do miłości wszystkich. Może trochę zbyt długa i przez to monotonna ale powoduje w czytelniku wiele pozytywnych emocji. Polecam wszystkim szukającym ciepła, otuchy i dobrego słowa, na pewno się nie zawiodą.

7 styczeń 2014 15:32

Opinia

Serce, nasza busola

Awatar użytkownika
Hieronim Astrolog
(anonimowy)

Książka dająca ogromne wsparcie w rozpoczęciu nowego życia z sercem jako najważniejszym elementem. To serce i nasze uczucia sa najważniejszym kierownikiem w naszym Ja i naszym życiu. Rozum wydający się takim centrum rozsądku i organem powołanym do kierowania naszym życiem okazuje się być zwodniczym. To serce jest najważniejsze i nasze uczucia i emocje. To właśnie sercem i uczuciami kierujemy się podświadomie w naszym życiu i to ono powinno być tym, które stawiamy w centrum i na pierwszym miejscu. Książka jest bardzo budująca.

13 grudzień 2013 13:06

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl