Za kulisami u Boga. Schematyczny rozwój ducha człowieczego

| Dodano: 19 lipiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

Szukając własnej duchowości, wiele osób zastanawia się nad istnieniem Boga i sensu swojego życia. Jednakże - jak pisze Kociszewski: „Zjawiska, które spotykamy na co dzień, czasem są tak subtelne, że dla wielu ludzi zajętych pogonią za lepszym jutrem pozostają niedostrzegalne i tym bardziej niezrozumiałe. W odwiecznej walce o przetrwanie w materii, ciągle borykając się z kłopotami życia na Ziemi, przechodzimy obok nich. Żyjemy w różnych miejscach, na różnych kontynentach, reprezentujemy różne narodowości i wyznania religijne... [Tymczasem] warto, żeby każdy z nas przyjrzał się bliżej tym zjawiskom". Ta książka została napisana z myślą o osobach, których nurtują właśnie tego rodzaju tematy. Jeśli więc masz ochotę odkryć nieco inny punkt widzenia na świat i szeroko pojmowaną duchowość to zdecydowanie jest to książka dla Ciebie.

Od Autora:

W obecnej książce staram się ujawnić to, co utajnione oraz przekazać podwaliny pod pewną, niewygodną dla niektórych kręgów wiedzę, która może zbulwersować ludzi wierzących w dogmaty. Niektórzy ludzie, a także zaświaty, broniąc swoich pozycji, nieświadomie uniemożliwiają poznanie pełnej prawdy. Jeszcze inni czerpią ogromne zyski z propagowania pewnych – wygodnych dla siebie – fragmentów wiedzy duchowej, przedstawiając ją w złym świetle i zastraszając ludzi. Po przeczytaniu obu książek zdobędą Państwo wiedzę o 12 fazach rozwoju duchowego człowieka, w tym o rozwoju duchowym powyżej koloru żółtego (według schematu Newtona).

Parapsychologia jest nową – choć tak naprawdę bardzo starą – dziedziną wiedzy, owiana jest tajemnicą i trudno zbadać ją naukowo. Zjawiska, które spotykamy na co dzień, czasem są tak subtelne, że dla wielu ludzi zajętych pogonią za lepszym jutrem pozostają niedostrzegalne i tym bardziej niezrozumiałe. W odwiecznej walce o przetrwanie w materii, ciągle borykając się z kłopotami życia na Ziemi, przechodzimy obok nich. Żyjemy w różnych miejscach, na różnych kontynentach, reprezentujemy różne narodowości i wyznania religijne. A jednak warto, żeby każdy z nas przyjrzał się bliżej tym zjawiskom.

Drogi Czytelniku, postaraj się być wyrozumiały. Spróbuj wczuć się w treść tej pracy. Porównaj ją z własnymi przeżyciami, o których być może chwilowo zapomniałeś. Czytając, możesz podkreślać na czerwono zdania, które są sprzeczne z Twoimi poglądami lub doświadczeniami, zaś te zgodne – na zielono. Prawdopodobnie po wielu latach Twój pogląd zmieni się. Przeczytaj jeszcze raz, wprowadź korektę i sprawdź ponownie zgodność poglądów.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/za-kulisami-u-boga-schematyczny-rozwoj-ducha-czlowieczego_p9 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Za kulisami u Boga. Schematyczny rozwój ducha człowieczego"

Opinia

Interesujące

Awatar użytkownika

Ta publikacja to iście zadziwiająca pozycja dla kogoś wyznającego jakąkolwiek religię a także dla ateisty czy agnostyka. Jest to, w zasadzie jak mi się wydaje, nowy system religijny. Dla kogoś otwartego na świat i różne poglądy zwraca uwagę fakt iż jest to książka i jednocześnie światopogląd o charakterze jakiejś religii dogmatycznej, czerpiącej z nurtu New Age. W moim przekonaniu książka bardzo niebezpieczna dla czytelnika, który zbyt mocno przejmie się jej treścią - posiada wszelkie znamiona sekty.

7 styczeń 2014 15:54

Opinia

Dziwna książka

Awatar użytkownika

Dziwna książka, z pewnością bardzo bulwersująca ludzi o tradycyjnych katolickich czy szerzej chrześcijańskich poglądach a dla ludzi wyznających pogląd ateistyczny i racjonalistyczny po prostu książka śmieszna z zestawem poglądów jakie prezentuje. Ja osobiście odniosłem wrażenie że jest to propagowanie jakiejś sekty. Nie powiem że jestem zawiedziony po przeczytaniu tej książki ale trudno i się zgodzić z czymkolwiek z tej książki. Można przeczytać ale trzeba wziąć pod uwagę że to dziwaczna propaganda dziwnego światopoglądu.

13 grudzień 2013 15:01

Nowa opinia

Recenzje dla: "Za kulisami u Boga. Schematyczny rozwój ducha człowieczego"

Parapsychologia w książce Kociszewskiego

Ludzie od wieków mieli ochotę zapanować nad siłami natury oraz pragnienie nawiązać kontakt z innymi wymiarami i poziomami. W ten sposób zaczęły powstawać kulty religijne – rozbudowane systemy rozwoju i samokształcenia duchowego oraz poznania otaczającego nas świata. Nie należy pominąć faktu, że wiele osób interesuje się tą dziedzina nauki. Jest w końcu na ten temat szereg różnych publikacje, często powstają organizacje zrzeszające osoby, których niezmiernie interesuje ten temat i zajmują się tym nawet zawodowo....

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy