Opinie o książce: "Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora"

Okładka
Książka stanowi praktyczny przewodnik po Windows Serwer 2012. To propozycja nie tylko dla początkujących administratorów, lecz także dla tych doświadczonych, pragnących szybko i w przyjazny sposób poznać nowości nowego systemu serwerowego firmy Microsoft. W praktyczny sposób przedstawia najważniejsze funkcje i możliwości nowego systemu serwerowego. Poza niezbędną teorią, zawiera także szczegółowe instrukcje i ćwiczenia, w których każdy, nawet najdrobniejszy element, zawarty jest na zrzucie ekranowym objaśnionym tak, aby nawet osoba, która pierwszy raz pracuje z Windows Serwer, spokojnie poradziła sobie z konfiguracją i administracją...

Opinia

Generalnie to podręcznik

Awatar użytkownika
Infoman2
(anonimowy)

Generalnie nie jest to biblia administratora w dokładnym sensie tego słowa ale jednocześnie przyzwoity podręcznik z administracji systemem Windows server 2012. W zasadzie po polsku to obecnie chyba jedyny a na pewno najlepszy podręcznik do Windows server 2012. Ogólnie polecam wszystkim adminom, którzy chcą poznać tę edycje serwera Windows.

10 styczeń 2014 18:24

Opinia

super biblia

Awatar użytkownika
Hektor Informatyzator
(anonimowy)

Dobry i potrzebny podręcznik dla administratorów systemów serwerowych Windows 2012. Nazywa się on biblią co zwykło się nazywać w środowisku informatyków i administratorów podręcznik zawierający na prawdę wszystko od instrukcji po wszelkie hacki i sposoby jakie tylko mogą być. Tutaj trzeba powiedzieć że właśnie temu podręcznikowi jednak sporo brakuje do takiego pojęcia biblii ale i tak jest to dobry podręcznik, z którego wiele można się nauczyć i radzić potem sobie z systemem operacyjnym serwera.

7 styczeń 2014 16:09

Opinia

Admin

Awatar użytkownika
Admin Szczepan
(anonimowy)

Książka stanowiąca bardzo potrzebny, polski podręcznik do systemu Windows server 2012. Tytuł z wyrażeniem Biblia to trochę sformułowanie na wyrost. Temu podręcznikowi wiele brakuje do uznania go za prawdziwą biblię ale i tak jest w nim wszystko co powinno być w dobrym podręczniku. Książka jest napisana całkiem prawidłowo i przystępnie. Każdy powinien się zorientować o co chodzi w każdym rozdziale i temacie. Polecam ten podręcznik wszystkim adminom, pracującym na systemie Windows.

13 grudzień 2013 15:07

Opinia

Biblia Windows Server 2012. Podręcznik administratora

Awatar użytkownika
zbyszek-czytelnik

Bardzo praktyczny, przydatny poradnik, wszczególności dla początkujących z serwerem Apple Mac.

12 wrzesień 2013 13:30

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy