Zabroniony sekret cz. 2. Twoja skradziona przyszłość

| Dodano: 15 lipiec 2013 | Dodana przez: rappoetyk

Share

Okładka

Twoja ocena

To, że świat jest pełen tajemnic i niewyjaśnionych zagadek wiadomo nie od dziś. Ale tylko nieliczni poświęcają swoje życie na to, by je rozwiązać i ukazać szerszej publiczności. Taką osobą jest m.in. Jonathan Gray, który w swojej najnowszej książce pt. Zabroniony sekret przedstawia wyniki swoich kilkuletnich badań poświęconych odkrywaniu prawdziwego oblicza świata. Autor mierzy się w niej z wszechogarniającym świat kłamstwem i błędami 'nauki', którymi faszerowane jest społeczeństwo. Dzięki jego badaniom na świat dzienny wychodzą takie kwestie jak: 'samobójstwo' ewolucji czy Nowy Porządek Świata, którego scenariusz niejednemu czytelnikowi nie pozwoli spokojnie zasnąć. Jednocześnie z książki można wyczytać, że autor głęboko wierzy, że Bóg dał ludziom wystarczająco dużo przymiotów i wskazówek, by mogli uchronić się przed panującym złem. Zdaniem Gray'a wskazują na to zarówno przepowiednie zawarte w Biblii, jak i dowody matematyczne. Wystarczy je tylko odnaleźć i ułożyć w pewną całość. To właśnie zrobił Jonathan Gray - światowej sławy badacz starożytności, autor zarówno książek, jak i odczytów w kwestiach międzynarodowych. Jego programy radiowe słuchane są przez dziesiątki milionów ludzi. Autor gościł też na łamach prasy, posiadając stałe kolumny oraz pisząc do wielu gazet niemal na całym świecie.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/zabroniony-sekret-czesc-2-twoja-skradziona-przyszlosc_p256 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Zabroniony sekret cz. 2. Twoja skradziona przyszłość"

Opinia

Prawda Nas wyzwoli

Awatar użytkownika

Podobnie jak tom pierwszy tak i tom drugi ukazują świat w interesującym świetle. Bardzo poruszająca książka zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja, który wierzył w teorie ewolucji i nieomylność ludzkiej nauki. Teraz sądzę że Biblia może zawierać więcej prawdy niż mi się to wydawało niegdyś.

8 styczeń 2014 15:10

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl