Bo moje siostry

| Dodano: 12 lipiec 2013 | Dodana przez: admin

Share

Okładka

Twoja ocena

"Bo moje siostry" Andrzeja Paczkowskiego to nowela obyczajowa, w której autor opisuje historię młodego mężczyzny, przekreślonego przez los jeszcze... przed urodzeniem. Przyszedł na świat w ludzkim bagnie, w nim się wychowywał i nigdy tak naprawdę nie udało mu się z niego wygrzebać. Czy to z powodu rodzinnego naznaczenia, braku miłości, czy też wrodzonego zła, które tylko czeka, by podnieść łeb i ugryźć, staje się człowiekiem odrzuconym i samotnym. To opowieść mężczyzny wychowanego w rodzinie alkoholików, poniewieranego przez pięć starszych sióstr, które wini za swoje wszystkie nieszczęścia i złe wybory. Ale to on, własnymi rękami, niszczył miłość i rodzinę, które mogły stać się jego ratunkiem. Historia inspirowana zdarzeniami prawdziwymi, która nadal trwa i czeka na swoje zakończenie.

Źródło: http://www.ebooki123.pl/bo-moje-siostry_p113 ( otwierane w nowym oknie )

Dostępna w

Opinie o: "Bo moje siostry"

Opinia

Psychodelicznie

Awatar użytkownika

Wydaje mi się że to powieść psychologiczna bo bardzo uwypukla wewnętrzne aspekty losów mężczyzny dorastającego w określonym środowisku. Jest to środowisko zdominowane przez kobiety, starsze siostry. Bohater wini za wszystko swe siostry i niby jest to niedojrzałe ale czy to otoczenie pozwoliło mu dorosnąć?

10 styczeń 2014 19:09

Nowa opinia

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl