Marzenia i tajemnice

| Dodano: 14 czerwiec 2013 | Dodana przez: Agata Jankowiak

Share

Okładka

Twoja ocena

To wyjątkowa, szczera i bardzo osobista pozycja w, której pierwsza dama przerywa milczenie, Z wspomnień Danuty Wałęsy wyłania się portret kobiety silnej i pełnej odwagi, ale przede wszystkim wrażliwej żony i matki ośmiorga dzieci, która znalazła się w centrum rewolucyjnych wydarzeń, które przetaczały się przez Polskę i jej małą kuchnię na gdańskim blokowisku Szczęście rodzinne, często okupione nadludzkim zmęczeniem zawsze było najważniejsze, nawet gdy nieobecny mąż tworzył ruch Solidarności, stawiając zonę na pozycji podpory rodzinny.

Dostępna w

Opinie o: "Marzenia i tajemnice"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Marzenia i tajemnice"

Danuta Wałęsa: "Marzenia i tajemnice"

Przez wiele lat w pełni zgadzałam się z tym stwierdzeniem, a potwierdzały je kolejne dzieła autobiograficzne znamienitych osobistości polskiej sceny politycznej, publicystycznej i kulturalnej. Jednak, jak rzecze mądre przysłowie ludowe, tylko pewne łaciate zwierzę nie zmienia poglądów, a ja za krowę bynajmniej się nie uważam. Otóż odpowiedzialna z to jest autobiograficzna książka autorstwa Danuty Wałęsy Marzenia i tajemnice, o której teraz słów kilka.Marzenia i tajemnice to opowieść Danuty Wałęsy o życiu u...

Nowa recenzja

Filmy o: "Marzenia i tajemnice"

Danuta Wałęsa o swojej książce. Wywiad Dziennika Zachodniego

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl