Solo

| Dodano: 4 pażdziernik 2013 | Dodana przez: Jowita (Wivel) Szpilka

Share

Okładka

Twoja ocena

Książki Soni Raduńskiej dla wielu osób, zwłaszcza dla kobiet, stanowią ważny przełom w poznawaniu, rozumieniu i kochaniu siebie. Po Białych zeszytach (2005) oraz Kartkach z białego zeszytu (2008) nadchodzi pora na SOLO, w którym autorka przełamuje tabu samotności.

SOLO to intymne zapiski dojrzałej kobiety, szczęśliwej w samotności i pomimo niej. Sensualny, poetycki głos człowieka, zaprzyjaźnionego ze sobą i z własnym życiem.

Źródło: lubimyczytac

Dostępna w

Opinie o: "Solo"

Nowa opinia

Recenzje dla: "Solo"

Refleksyjna, wyważona, ciepła - książka Soni Raduńskiej,

"Solo" to zapis codzienności utkanej ze zdarzeń błahych, drobiazgów, ale też spraw najważniejszych, ostatecznych. To spojrzenie na świat dojrzałej, świadomej swojej wartości kobiety, która nic nikomu nie musi udowadniać i świetnie czuje się sama ze sobą. Ten swoisty dystans, spokój, wyciszenie czuć w każdym zdaniu tej książki i tworzą one jej istotną wartość.Narratorka żyje sama, ale z pewnością nie jest samotna. Interesuje się mężczyznami, ale nie szuka partnera za wszelką cenę, jest blisko swoich dorosłych...

Nowa recenzja

Proszę się zalogować

Aby dodawać recenzje oraz zmieniać opisy należy się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta:

Adding grade as non logged

Niezalogowani użytkownicy muszą potwierdzić przyznanie oceny dla książki. Jeśli nie chcesz przyznać oceny zamknij to okno, zalogowani użytkownicy nie muszą potwierdzać dodania oceny.

Oceń książkę

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl