„Książka za Książkę” – podczas Targów Książki w Krakowie

Obrazek artykułu
Organizatorzy Targów Książki w Krakowie zachęcają, by zabrać ze sobą Książki przeczytane i w dobrym stanie. Po raz 13. „Gazeta Wyborcza”, Targi w Krakowie, Publio.pl i Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zapraszają wszystkich do udziału w akcji „Książka za książkę”.

Jak czytamy:

Książki przeczytane i w dobrym stanie weźcie ze sobą na targi. Każdy, kto odda książkę na stoisku „Książka za Książkę” (hala Dunajec, stoisko K19) otrzyma kupon rabatowy na zakup nowych tytułów, honorowany przez wydawnictwa, które przyłączą się do akcji. Oprócz tego na uczestników akcji czekają e-booki oraz torby od Publio.pl

Po raz 13. „Gazeta Wyborcza”, Targi w Krakowie, Publio.pl i Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zapraszają wszystkich do udziału w akcji „Książka za książkę”. Podobnie jak w poprzednich latach, zbieramy książki dla małopolskich bibliotek. Dotąd trafiło do nich w ten sposób ponad 35 tysięcy egzemplarzy!


Wystarczy przynieść używaną książkę na stoisko akcji. Za każdą książkę otrzymacie jeden kupon. Dzięki niemu dostaniecie dodatkowy rabat na dowolną nową książkę u wydawców biorących udział w akcji. Ich stoiska oznaczone będą nalepką z logo akcji, a pełną listę wydawnictw znajdziecie na odwrocie kuponu. Kupując taniej książkę oddacie sprzedawcy kupon. Pamiętajcie jednak, że wydawcy mają prawo wyłączyć z tej promocji wybrane tytuły, np. książki znacznie przecenione.


Podobnie jak przed rokiem będzie można zyskać podwójnie. Za każde 5 oddanych książek Publio.pl podaruje dodatkowo uczestnikowi akcji drugi kupon - z kodem umożliwiającym ściągnięcie za darmo e-booka ze specjalnie przygotowanej puli tytułów.

 

Na szczęśliwców czekają także torby - idealne do noszenia nowych książek!


Akcja "Książka za książkę" - hala Dunajec, stoisko K19


Źródło: http://www.ksiazka.krakow.pl/pl/aktualnosci/czas-na-porzadki-w-domowych-biblioteczkach.html

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku