Książka z okazji Światowego Dnia Chorób Reumatycznych

Obrazek artykułu
12 października obchodzimy Światowy Dzień Chorób Reumatycznych z tej okazji polecamy książkę „Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów”.

Choroby reumatyczne znacznie utrudniają życie chorym.  Objawy bólowe  w skrajnych przypadkach ograniczają ruchomości stawów, aż do całkowitego ich usztywnienia.


Najczęściej spotykaną zapalną chorobą stawów jest reumatoidalne zapalenie stawów, ocenia się, że w Polsce choruje ok. 400 000 osób, dlatego z okazji Światowego Dnia Chorób Reumatycznych polecana książka to poradnik, który jest wstanie pomóc chorym.


Reumatologia BEZ TAJEMNIC

Ta strona powstała aby każdy, kto ma reumatoidalne zapalenie stawów, mógł poznać przyczyny wywołujące tę chorobę oraz różne metody prowadzące do jej wyleczenia.

http://doktorjarek.pl/


 

„Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów II” Dr.Jarosław Niebrzydowski wyjaśnia zawiłości leczenia i w prosty sposób tłumaczy co i dlaczego oraz jak należy prawidłowo leczyć w tej chorobie. Z danych statystycznych wynika, że większość chorych w Polsce nie leczy się wcale lub leczy nieprawidłowo. Samo łykanie leków, które nie hamują choroby a tylko łagodzą objawy nie jest leczeniem.


Do leczenia zniechęca chorych brak widocznych rezultatów i powszechne przekonanie, że choroba jest nieuleczalna. Autor wyjaśnia, że powszechne w tej chorobie przyjmowanie leków zwanych niesterydowymi lekami przeciwzapalnymi oraz leków przeciwbólowych wcale nie leczy tej choroby tylko chwilowo łagodzi dolegliwości. Podobnie jak przyjmowanie sterydów. Leki te poza chwilową ulgą nie mogą pomóc osobom cierpiącym z powodu zapalenia stawów bo nie hamują postępów choroby. Tym samym nie dają szans na wyleczenie. Na dodatek powodują dużo efektów ubocznych. Dzięki tej lekturze dowiesz się czym i jak prawidłowo leczy się reumatoidalne zapalenie stawów. Co robi twój lekarz robi dobrze lub źle. Czy masz przy tym leczeniu szansę na zatrzymanie choroby i późniejsze wyleczenie.


Poradnik ten w przeciwieństwie do wszelkich innych publikacji dostępnych w Polsce opisuje aktualnie stosowane metody leczenia oparte na najnowszych wynikach badań naukowych. Autor przekazuje najbardziej aktualną wiedzę odnośnie leczenia RZS.


Poradnik, który przedstawiamy "Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów" jest wydaniem uzupełnionym i poszerzonym.

Powodzenia w lekturze i walce z chorobą.


Książka do kupienia miedzy innymi na: http://bonito.pl/k-90363033-jak-leczyc-reumatoidalne-zapalenie-stawow

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl