Książka dla dziadka – 3 najlepsze gatunki

Obrazek artykułu
Dziadek to doświadczona życiowo osoba, która zasługuje na naszą pamięć, a Dzień Dziadka to idealna okazja, by wręczyć dziadkowi miły upominek. Książka dla dziadka – 3 najlepsze gatunki to doskonały pomysł na prezent.

Wiele osób twierdzi, że osoba dziadka kojarzy się z mądrymi poradami, pasjonującymi wspomnieniami i nauką wielu przydatnych umiejętności. Okazuje się bowiem, że często  to dziadek znajduje czas i siłę, by pokazywać wnuczętom świat od najciekawszej strony. Nauka majsterkowania, wędkowania, bacznej obserwacji przyrody, czy choćby zbierania grzybów, to najczęściej wskazywane aktywności oferowane przez dziadków. Zdarza się również, że panowie z tej grupy wiekowej okazują się pasjonatami motoryzacji, sportu, czy historii.


Nie możemy zapominać, że każdy dziadek, bez względu na wiek, jest przede wszystkim mężczyzną o określonych zainteresowaniach. Zawsze musimy o tym pamiętać, chcąc zrobić dziadkowi przyjemność. Będzie mu miło wiedzieć, że ktoś zwraca uwagę na jego potrzeby. Chwile, które spędzimy z dziadkiem, na pewno będą niezapomniane. Pamiętając o jego życiowym doświadczeniu i mądrości, warto korzystać z dziadkowej wiedzy i podziękować za poświęcony nam czas.


Książka na Dzień Babci i Dziadka

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazka-dzien-babci-dziadka


Skoro dziadek to wyjątkowa osoba, więc zasługuje na naszą pamięć. Dzień Dziadka obchodzony 22 stycznia to idealna okazja, by wręczyć dziadkowi miły upominek. Książka dla dziadka – 3 najlepsze gatunki to doskonały pomysł na prezent.


Książka dla dziadka – 3 najlepsze gatunki 


Dziadkowie to prawdziwi mężczyźni, więc testosteron sprawia, że potrzebują silniejszych doznań niż panie. Oczywiście wiek ma swoje prawa, stąd poszukiwanie ekstremalnych doznań czasem ustępuje miejsca potrzebie przeżywania humorystycznych sensacji, czy nostalgicznych wspomnień. Zamiast więc szukać niemożliwego ujednolicenia, poznajmy najlepsze gatunki książek dla dziadka.


Książka dla dziadka – sensacja, to gatunek, który nigdy nie rozczarowuje

Książki sensacyjne – bestsellery

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-sensacyjne-bestsellery-wydawnictwa-psychoskok


W ten magnetyzujący gatunek wpisuje się powieść „Otatnia szansa”. Główny bohater to major Michał Wroński. Przyjdzie mu mierzyć się z zadaniem mogącym odmienić losy ludzkości. Wojskowe przeszkolenie przygotowało go na ekstremalne sytuacje. Tym razem będzie jednak wyjątkowo ciężko. Drobiazg, jakim okaże się widok zielonego listka, sprawi, że Wroński przeanalizuje założenia wydanego mu rozkazu i podejmie radykalne działania. To sytuacją niezgodna z regulaminem, ale Wroński wie, że jeżeli nie zboczy ze schematu, wszystko może się skończyć. Wizja końca świata nigdy wcześniej nie była tak realna, a czasu pozostało bardzo niewiele. To książka, która oferuje silne emocje i zaskakujące zwroty akcji.



Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/ostatnia-szansa


Książka dla dziadka to także „Odnaleźć siebie”. Jest to sensacyjna powieść psychologiczna, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Główny bohater Piotr swego czasy zrezygnował z miłości, by móc stać się gotowym na wszystko żołnierzem. Wyjazd do Afganistanu zaprawi go w boju, ale po powrocie przyjdzie mu odgrywać rolę członka specjalnej, międzynarodowej grupy zajmującej się rozpracowywaniem europejskiej siatki Al Kaidy. Krzysztof bezbłędnie wykonuje powierzone mu zadania i podąża wyznaczonym odgórnie szlakiem. Przychodzą jednak momenty, że zaczyna zdawać sobie sprawę, że tak naprawdę, nie wie, co jest dla niego najważniejsze. Nadszedł czas, by się tego dowiedzieć. Musi spróbować poznać sens swojego istnienia i otworzyć się na nowe doznania. Gorący romans, w który się wda, obudzi jego serce, ale, by dotrzeć w głąb siebie, będzie musiał dołożyć wielu starań.



                                                                                                                    Książka do nabycia na stronie:
                                                                                                     http://www.psychoskok.pl/produkt/odnalezc-siebie


Mocna, sensacyjna książka to "Prezydencki gambit”. Na łamach tej kontrowersyjnej powieści opisana została bratobójcza walka o władze. Wiele osób najpewniej odniesie opisane wydarzenia do pamiętnej katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Pamiętajmy jednak, że jest to po prostu świetnie rozplanowana literacka fikcja. Główny bohater Senator Jerry postanowi zabić swego brata, który pełni funkcje prezydenta USA. Ostatecznie nie dopuści się jednak morderstwa, bo wyręczy go mgła. To ona doprowadzi do katastrofy samolotu, w której śmierć poniesie wiele osób. Warto wyjaśnić, że słowo gambit, które zostało zastosowane w tytule powieści, oznacza otwarcie szachowe, w którym gracz, by uzyskać lepszą pozycję, poświecą jedną lub kilka bierek. A bohater Jerry najwyraźniej postanowił sprawdzić zastosowanie tego posunięcia w prawdziwym życiu.



Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/prezydencki-gambit


         Książka dla dziadka – komedia, gatunek, po który z przyjemnością sięga wielu starszych panów

Książki, które GWARANTUJĄ częste wybuchy ŚMIECHU

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-ktore-gwarantuja-czeste-wybuchy-smiechu


Nieprzeciętna, naszpikowana zaskakującymi zwrotami akcji komedia to „Łosoś norwesko-chiński”. Fabuła zaskakuje dosłownie wszystkim i nie pozwala się nudzić nawet przez moment. Maciej to bohater, który kłopocze się, bo dotąd nie napisał książki o własnym życiu. Nie wie jednak, że niebawem uruchomiona zostanie seria zdarzeń, która zmieni wszystko. Plątanina sytuacji, która zaistnieje, będzie trudna do zrozumienia dla niego i dla nas. W trakcie tej pasjonującej lektury poznamy Agatę, która zamierza zbiec z dokumentami o wadze międzynarodowej. Będziemy śledzić też poczynania Norwegów, chcących odzyskać owe dokumenty, podobnie jak Chińczycy. Zarysuje się też osoba Kapitana Lisieckiego, który marzy, aby wieść spokojny żywot oraz Jakubiaka pragnącego jego aprobaty. Ciekawą postacią okaże się także Major Karol, grupa do zadań specjalnych i niejaki Rodriguez. Wszyscy bohaterowie tej książki kombinują, by realizować swe pragnienia, a dzięki temu otrzymujemy nieprzewidywalną komedię absurdu.



Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/losos-norwesko-chinski


Komedia dla dziadka to „Janek herbu pół kroku”. Dynamiczna akcja pełna jest humoru i komizmu sytuacyjnego. Doceni ją każdy, kto chce świetnie się bawić lub w krzywym zwierciadle ujrzeć dawne dzieje historyczne. Przeniesiemy się do czasów Władysława Łokietka. Niebezpieczeństw kryjących się za każdym rogiem jest cała masa podobnie, jak koniecznych do rozwikłania tajemnic. Na naszej drodze pojawią się dzielni rycerze, przedziwne leśne babki, piękne, delikatne księżniczki i straszne smoki. Naszym zadaniem będzie jednak towarzyszenie nietypowej grupie śmiałków. Wraz z fałszywym rycerzem Jankiem, giermkiem księcia Bolesława Zawistnego, Luckiem i czarodziejem z niewielkim defektem, wyruszymy po złote jajo. Tym samym przeżyjemy przygodę, która dostarczy nam niezapomnianych wrażeń. W trakcie lektury wielokrotnie zaśmiejemy się w głos, bo z tymi bohaterami po prostu nie sposób nie odczuć świetnego humoru.



Książka do nabycia na stronie:
http://www.psychoskok.pl/produkt/janek-herbu-pol-krowy


Książka dla dziadka ­ - biografia, to gatunek, który zawsze potrafią docenić dziadkowe

Biografie znanych i niekoniecznie znanych ludzi

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/biografie-znanych-niekoniecznie-znanych-ludzi


„Droga Tadeusza Mazowieckiego” to nietypowa biografia. Jest to jedyna książka, która ukazuje, jak przez lata dojrzewały myśli i działania Premiera. Tematyka jest godna polecenia, bo Tadeusz Mazowiecki do dziś ma równie wielu zwolenników co przeciwników. Tą wybitna osobistość polskiej sceny politycznej wielu nazywa ojcem założycielem III RP. W niniejszej książce zebrano najważniejsze fakty z życia Tadeusza Mazowieckiego, dzięki czemu zrozumiemy fenomen tej postaci. Dowiemy się między innymi: dlaczego decyzje, które swego czasu podejmował Premier. do dziś mają zwolenników i przeciwników? Sprawdzimy, jak z pozycji młodego dziennikarza, działacza społecznego, Mazowiecki wspiął się na stanowisko  posła na Sejm PRL? Zrozumiemy, jak doszło do tego, że ostatecznie Premier stał się ojcem założycielem III RP? To jedyna tak wnikliwa biografia będąca ukłonem w stronę Tadeusza Mazowieckiego, który zasłużył na miano architekta współczesnej Polski.



Książka do nabycia na stronie:

http://www.psychoskok.pl/produkt/droga-tadeusza-mazowieckiego


Zaproponowane książki dla dziadka to wyselekcjonowane, naprawdę wyjątkowe powieści. Oczywiście nie można zapominać, że każdy dziadek ma własne czytelnicze upodobania. Warto więc pomyśleć o nich i poszukać odpowiedniej lektury.


Książki dla dziadka ze wszystkich gatunków literackich znajdziemy na stronie:

http://www.psychoskok.pl/ksiazki


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl