Konkurs: Zadaj pytanie Romanowi Misiewiczowi i wygraj książkę

Obrazek artykułu
Zadaj pytanie Romanowi Misiewiczowi i wygraj książkę

Konkurs został zakończony, mamy już wyniki od autora książki “Zatarty ślad...” Roman Misiewicz, który odpowie na wszystkie Wasze pytania. Jednak nagrody trafią do:

  1. 1. Romek Atomek
  2. 2. Paweł Urban
  3. 3. Piotr Urban
Gratulujemy!!!

Bohaterem wywiadu współtworzonego przez Czytelników jest Roman Misiewicz – laureat Nagrody im. Kazimiery Iłłakowiczówny przyznawanej za najlepszy książkowy debiut roku (2003). Nominowany do: Paszportów Polityki (2003); Nagrody im. Józefa Mackiewicza (2012). Autor książki o wydarzeniach do jakich doszło w Smoleńsku 10 kwietnia 2010 roku - Zatarty ślad. O 10 kwietnia 2010 roku.
W naszym konkursie możecie zadać pytanie autorowi - najciekawsze z nich zostaną nagrodzone książkami (druk, ebook) i pojawią się w wywiadzie opublikowanym na łamach naszego portalu!

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 18 marca 2016 r. wstawić w komentarzu jedno, zaproponowane przez siebie pytanie do p. Romana Misiewicza. Najciekawsze (wybrane przez autora) trzy pytania nagrodzimy!

Pytania wpisujemy w komentarzach pod postem dotyczącym konkursu na stronie: https://www.facebook.com/notes/wyda...

Spośród wszystkich uczestników, którzy w komentarzach wstawią pytania, jakie chcieliby zadać autorowi, p. Roman Misiewicz dokona wyboru trzech najlepszych, a my przydzielimy nagrody zgodnie z regulaminem:

  • jedno najlepsze wybrane przez autora pytanie zostanie nagrodzone książką Zatarty ślad. O 10 kwietnia 2010 roku w wersji drukowanej

  • dwa wyróżnione przez autora pytania nagrodzimy książką Zatarty ślad. O 10 kwietnia 2010 roku w wersji elektronicznej

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!!!!

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl