Konkurs literacki - Świąteczne zda(e)rzenie

Obrazek artykułu
Przed nami szczególny, przedświąteczny czas; a wraz z nim nasz coroczne, literackie zmagania! Celem konkursu jest napisanie opowiadania dotyczącego świąt Bożego Narodzenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Świąteczne zda(e)rzenie, którego celem jest napisanie opowiadania dotyczącego świąt Bożego Narodzenia o objętości minimalnie 1 strony A4, a nie więcej niż 3 stron A4, znormalizowanego maszynopisu (czcionka: Times New Roman, Calibri; wielkość czcionki: 12). Pod uwagę będą brane tylko teksty  zawierające  pełen zestaw następujących wyrażeń w ich oryginalnej formie:


puchaty elfik; długa broda tylko mu pomogła; turkusowe przebłyski; w tę Wigilię, tylko książki spały spokojnie; wróżka to ja, pomyślała; prochowiec do zadań specjalnych; sweterek w jodełkę; wpadł jak śliwka w świąteczny kompot; tylko bombki wisiały niewzruszone; niepomny tego, ziewnął.


Jak zwykle liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość.  Mamy nadzieję, że tak jak w zeszłym roku, zasypiecie nas setkami niesamowitych opowiadań! 


Prace można nadsyłać pocztą elektroniczną na adres: marzena.lykowska@biblioteka-dg.pl, pocztą tradycyjną lub złożyć osobiście w Bibliotece Głównej MBP, Dąbrowa Górnicza, ul. T. Kościuszki 25 (wraz ze stosownym załącznikiem) najpóźniej do 21.12.2018 r.


O rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy 11.01.2019 r. na naszej stronie internetowej: www.biblioteka-dg.pl


(W przypadku nadesłania dużej ilości tekstów, zastrzegamy sobie prawo zmiany terminu ogłoszenia wyników konkursu)


Szczegółowe warunki uczestnictwa w konkursie, regulamin oraz załącznik dostępny jest na stronie:

https://biblioteka-dg.pl/aktualnosci/442-swiateczne-zda-e-rzenie-konkurs-literacki-3

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl