Kamiennogórskie Spotkania z Literaturą

Obrazek artykułu
W dniach od 22 do 24 kwietnia odbędą się Kamiennogórskie Spotkania z Literaturą. Zaplanowano masę wrażeń w tym spotkania z wyśmienitymi autorami.

Kamiennogórskie Spotkania z Literaturą będą odbywać się na terenie wszystkich gmin Powiatu Kamiennogórskiego oraz w Czarnym Borze oraz w Lubominie. Przez kilka dni literatura oraz związane z nią wydarzenia zagoszczą w szkołach, przedszkolach, domach kultury i bibliotekach.


W ramach Kamiennogórskich Spotkań z Literaturą  odbędą się warsztaty pisarskie, literacko-plastyczne, kursy kaligrafii, robienia zakładek. Uczestnicy będą mogli skorzystać także z kursu parzenia dobrej kawy oraz robienia humusu. Wszystkie atrakcje powiązane zostaną z książkami Emotikon smile.


Dla wielu najważniejszą atrakcją staną się liczne spotkania autorskie. Jolanta Maria Kaleta pojawi się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamiennej Górze, 23 kwietnia o godzinie 16:00, (ul. Kościuszki 4)


Łowcy autografów, pragnący osobiście poznać ulubionych autorów z pewnością nie poczują się zawiedzeni ponieważ Kamiennogórskie Spotkania z Literaturą odwiedzi łącznie, aż 24 pisarzy:

kamm


 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1598634900352486/

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl