Justyna Tomczyk- „Inteligencja emocjonalna. Jak panować nad uczuciami”

Obrazek artykułu
Książka „Inteligencja emocjonalna. Jak panować nad uczuciami” sprawi, że właściwie wykorzystamy swój potencjał emocjonalny i zaczniemy zmierzać w kierunku sukcesu.

Emocje zdają się integralną częścią naszego życia. Nikt z nas nie wyobraża sobie świata pozbawionego pozytywnych oraz negatywnych uczuć, to one przecież czynią świat przeżyć barwnym. Niestety okazuje się, że bardzo niewiele osób potrafi wykorzystać inteligencje emocjonalną tak aby zaczęła torować drogę do sukcesu.


Zamiast cyklicznie poddawać się negatywnym i pozytywnym emocją, przechodząc ze stanu euforii w pesymizm warto nauczyć się mądrze korzystać z potencjału drzemiącego w inteligencji emocjonalnej. Książka - „Inteligencja emocjonalna. Jak panować nad uczuciami” okazuje się niezwykłym poradnikiem. Bardzo szybko zrozumiemy czym jest inteligencja emocjonalna oraz odkryjemy drzemiącą w niej moc. Naukowa wiedza nie będzie nam potrzebna bo przecież to nie ona czyni nas szczęśliwymi w przeciwności do emocji.


Pragnący stwierdzić, że pozycje tę można śmiało ustawić pomiędzy setkami podobnych powinni wiedzieć, że wyróżnia się ona z całej masy publikacji swą praktycznością. Przykłady z życia bardzo szybko przekonają nas do wagi treści i zachęcą do wykorzystania inteligencji emocjonalnej. Oczywiście autorka wychodząca naprzeciw potrzebom czytelników nim nauczy nas jak korzystać z drzemiącego w nas potencjału i osiągnąć sukces pozwoli na wykonanie testu, który zdiagnozuje poziom inteligencji emocjonalnej.

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku