Jolanta Kaleta dziękuje czytelnikom za wrześniowe spotkanie

Obrazek artykułu
25 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Filia Nr 3 przy ul. Morelowskiego we Wrocławiu, odbyło się, niezapomniane spotkanie z pisarką Jolantą Kaletą. Po raz kolejny okazało się, że za książkami ukrywa się niezwykła osoba.

Jak łatwo się domyśleć spotkanie autorskie z Jolantą Kaletą, przebiegało jak setki innych. Liczni zgromadzeni z zainteresowaniem wsłuchiwali się w wypowiedzi ulubionej autorki, a ta nie pozostając dłużną przekazywała interesujące informacje. Choć wielu, mogłoby stwierdzić, że podobne wydarzenia skupione są na promocji, i nie ma w nich nic nadzwyczajnego, musimy przyznać, że Jolanta Maria Kaleta sprawia, że prawidłowość ta, nie ma racji bytu. Nagle okazuje się bowiem, że czytelnicy mogą poznać pisarkę, jako człowieka, o określonych cechach. Niedostępna wcześniej persona, zyskująca uznanie i rozgłos, staje się „przyjacielem”, którego pragnie się wnikliwe słuchać i zastanawiać: czym zaskoczy następnym razem. Podobne doznania sprawiają, że kolejna książka, brana do ręki zdaje się bliższa niż do tej pory.


Jolanta Kaleta, jak każda pisarka czerpiąca pozytywną energie od swych czytelników, zamieściła podziękowania na swej stronie. W szczególności skierowała je: do Basi, Danusi i Zbyszka. Kto wie może po kolejnym spotkaniu, które odbędzie się już 18 października 2014r. w Empiku RENOMA we Wrocławiu, i my znajdziemy się w tym tajemniczym gronie?Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl