Jestem miasto Kraków

Obrazek artykułu
Piękny Kraków na przestrzeni lat ulegał dynamicznym zmianom. Dzieje dawnej stolicy na pewno powinni poznać najmłodsi choć historia pełna detali nie zawsze jest łatwa. Książka „Jestem miasto Kraków” oferuje prawdziwą podróż w czasie, którą najmłodsi mogą odbyć z rodzicami.

W ramach nauki szkolnej dzieci uczą się historii poznając najważniejsze wydarzenia, związane z nimi miejsca i ludzi. Niestety choć dzieje Polski należy uznać za dynamiczne i fascynujące częstokroć nauka dat, przedstawione nieatrakcyjnie fakty czy natłok wiadomości zniechęca do nauki.


Książka „ Jestem miasto Kraków” z całą pewnością zachęci do poznawania i rozbudzi ciekawość. Pozycja koncentruje się co prawda jedynie na Krakowie, jednak jest na tyle atrakcyjna, że z całą pewnością zmotywuje do poszukiwania informacji na temat innych miejsc w Polsce.


Przeglądając kolejne kartki obserwujemy jak gród Kraków zmienia się, by dotrzeć do czasów współczesnych. Mieszkańcy Krakowa będą zachwyceni pozycją, która oczywiście adresowana jest do wszystkich małych i dużych, bo dzieci mogą zgłębiać ją wraz z rodzicami, którzy na pewno również poszerzą swą wiedzę na temat dawnej stolicy. W serii również Jestem miasto. Warszawa.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku