„Jestem bardzo w rękach Bożych. Notatki osobiste 1962-2003”,

Obrazek artykułu
Zapis czterdziestu lat niezwykłej podróży, którą rozpoczynają tytułowe słowa „Jestem bardzo w rekach Bożych”. Jan Paweł II zawsze głęboko wierzący, w dwóch skromnych zeszytach zawarł swe najważniejsze przemyślenia.

Jeszcze nie zostały wprowadzone do ogólnej sprzedaży, a już budzą wiele często skrajnych emocji. Jedni uważają, że nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego drudzy natomiast, że pozwolą jeszcze bardziej przybliżyć się do wyjątkowego człowieka, który za moment stanie się zgodnie z wolą wiernych świętym. Jak łatwo się domyślić, mowa oczywiście o osobistych notatkach Jana Pawła II.


Pozycja zatytułowana „Jestem bardzo w rękach Bożych. Notatki osobiste 1962-2003”, stanowi zapis czterdziestu lat niezwykłej podróży, którą rozpoczynają tytułowe słowa „Jestem bardzo w rekach Bożych”. Jan Paweł II zawsze głęboko wierzący, w dwóch skromnych zeszytach zawarł swe najważniejsze przemyślenia. Pośród nich odnajdziemy osobiste pytania i wątpliwości, głębokie i poruszające medytacje oraz modlitwy wpisane w codzienny rytm dnia. Poruszająca i natchniona pozycja, pozwalająca zastanowić się nad sensem wiary oraz zrozumieć jeszcze lepiej cudowność Jana Pawła II, wydaje się niezwykle interesującą i pożądana szczególnie teraz gdy nieuchronnie zbliża się czas kanonizacji.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy