Jak ciekawie i pożytecznie spędzić czas z maluchem?

Obrazek artykułu
Dzieci lubią aktywnie spędzać czas, a jeśli zabraknie im impulsów do zabawy, wybiorą na pewno komputer. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko nie poświęcało na gamingowe rozgrywki całych popołudni, zaproponuj mu czasem coś wyjątkowego.Teatr dla młodych widzów – gwarancja dobrze spędzonego czasu


Szkoda, że tek wielu rodziców zapomina o takim miejscu, jak teatr, gdzie można zaczerpnąć garść zdrowej rozrywki. Teatr młodego widza przedstawiający sztuki z pacynkami czy te tradycyjne, spełnia ważne zadanie w edukacji młodego człowieka. Uczy przez zabawę i daje wiele frajdy dzieciom, ale też im rodzicom. Kontakt z aktorem i sztuką dla dzieci na pewno rozwija wyobraźnię i otwiera na świat literackiej fikcji.

Obecnie jest mnóstwo propozycji sztuk dla młodego widza. Jedną z nich jest ciepła i niezwykła opowieść, której słucha się zawsze z dziecięcą ciekawością świata. To oczywiście pełna ciekawych zwrotów akcji, koloru i młodzieńczej pasji Akademia Pana Kleksa Obsada spektaklu mówi sama za siebie. Ty i Twoja pociecha spotkacie się na scenie z takimi Aktorami jak Wiesław Gawałek (Pan Kleks), Andrzej Rozmus, Anna Jakiesz-Błasiak, Przemysław Łamacz i z wieloma innymi tuzami teatralnej sceny.

Akademia Pana Kleksa wprowadzi Was w piękny świat marzeń, w którym nie ma czasu na nudę, a głowę zawsze nosi się wysoko w chmurach. Do szczęścia wystarczy garść niezwykłych przygód, spotkań i zabawa, której w teatrze na pewno nie zabraknie. Akademia Pana Kleksa Obsada to naprawdę będzie rewelacyjne wydarzenie kulturalne, na którym dobrze będzie się bawić dziecko jaki dorosły.Balonowe show zaskoczy Was mocą koloru


Funny Balls Show to druga propozycja na wiosenne wyjście z dzieciakami. Ta interaktywna impreza balonowa dla całej rodziny wypełni czas kolorem, radością i zabawą. W Balonolandii nie brakuje też balonowych kostiumów, scenografii oraz bajkowych dekoracji. To wyjątkowe balonowe widowisko teatralne z ponad 5 tys. balonów na pewno zostanie na długi w pamięci Twojej pociechy.Gwiazdy światowej iluzji na żywo!


To wyjątkowa impreza dla dzieci i odrosłych wprowadzająca w świat iluzji, który zaskakuje pod każdym względem. Dwugodzinne, interaktywne show, podczas którego zobaczycie najciekawsze triki i sztuczki na żywo. Magia tego przedsięwzięcia jest podsycana oryginalną muzyka i specjalnie dobranym oświetleniem. Na tym wyjątkowym spektaklu iluzjonistycznym zobaczysz m.in. pokazy karciane, z rekwizytami, ze zwierzętami i wiele wiele innych atrakcji.

Na letnie miesiące warto przygotować dziecku sporo ciekawych zajęć. Oprócz kina, teatru i wycieczek układajcie razem puzzle czy zagrajcie w planszówkę. Jest mnóstwo rzeczy, które można robić razem, co daje wiele radości i zacieśnia więzy rodzinne. 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl