Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe

Obrazek artykułu
Fani Szymona Hołowni, a także ci którzy jeszcze nie zdążyli poznać jego twórczości pisarskiej, teraz mogą zaspokoić głód poprzez Holyfood.
Holyfood czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe to kolejna zaskakująca książka Szymona Hołowni, który wprowadza czytelników w tajniki duchowego świata przez kuchnie. Jak dobrze wiemy zdrowe ciało to zdrowy duch, a odpowiednia dieta może zdziałać prawdziwe cuda. Regenerację nadszarpniętej moralności i wiary warto więc zacząć od zmiany jadłospisu. Każda potrawa powinna bowiem zasycać wygłodniała dusze. Hołownia podpowie natomiast jak komponować składniki, które okazuje się, mamy pod ręką.

Książka, w niezwykły sposób podchodząca do zagadnienia stanowi swego rodzaju poradnik. Skoro na co dzień dbamy o tysiące detali, poszukując porad: jak wywabić plamy, wyczyścić srebrną paterę czy pozbyć się łupieżu, dlaczego nie spróbować podreperować ducha, który z pewnością zadba o dobre samopoczucie każdego dnia.

Z wycinka książki wyczytać możemy : „W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu”.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku