happy end i odurzający zapach bzu

Okładka
"Mój dom jest otoczony krzakami bzu. W maju i czerwcu zachwycająco kwitnie i odurzająco pachnie."


Sielankowe krajobrazy, spokojni, zapracowani ludzie i cisza, w którą z hukiem motorów wdzierają się wielkie ciężarówki, rozjeżdżające gminne drogi i roztrącające spokojnych rowerzystów. A za kierownicą każdej z ciężarówek kierowca - trucker. Szczególnym trafem rowerzystka i zabójczo przystojny trucker spotykają się na jednej drodze w tym samym momencie. Od tego się wszystko zaczyna. Dramatyczne spotkanie przemienia się w sielankowy romans. Byłoby tak ślicznie, gdyby nie to, że każde z tych dwojga ma inne oczekiwania po tym romansie.


Rozczarowana skromna nauczycielka unosi się honorem i zrywa znajomość z niesłownym, lekceważącym ją truckerem. Nie informuje go nawet o urodzinach ich wspólnego dziecka.


Kłopoty z maleńkim dzieckiem zbliżają ją do drugiego mężczyzny. Wszystko dziewczynie układa się coraz lepiej i wtedy znów pojawia się trucker i wprowadza zamieszanie. Domaga się należnych mu praw do dziecka. Chce też odzyskać utracone uczucie dziewczyny.


Walka między mężczyznami o dziewczynę jest bezwzględna i wyniszczająca. Podstęp, intryga, zasadzki i szukanie sprzymierzeńców, to tylko przykładowe narzędzia, jakimi posługują się rywale.


A potem jest happy end i odurzający zapach bzu. 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl