Halina Kunicka- spotkanie autorskie w ramach programu DKK

Obrazek artykułu
Niech no tylko zakwitną jabłonie", któż nie zna tej piosenki? Niektóre jabłonie już zakwitły więc jest to najlepszy czas aby osobiście poznać Halinę Kunicką.

Halina Kunicka rozpoczęła karierę na początku lat 60-tych w Polskim Radiu, nagrała kilkanaście płyt, które sprzedały się w ponadmilionowym nakładzie i koncertowała na najsłynniejszych scenach świata: od Nowego Jorku po Tokio, Sydney, Montreal czy Barcelonę. Piosenki takie jak:  „Świat nie jest taki zły", „Niech no tylko zakwitną jabłonie", „Wiatr kołysze gałązkami", zna cała Polska, może teraz warto poznać osobiście samą Halinę Kunicką.


Spotkanie promujące książkę: „Świat nie jest taki zły", odbędzie się 14 maja o godzinie 18:00 w Saloniku Literacko-Artystycznym, Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza przy ul. Kilińskiego 16, Inowrocław.


Bezpłatne wejściówki zachęcają do udziału warto jednak się spieszyć ponieważ chętnych z pewnością nie zabraknie, a ilość miejsc jest ograniczona.


Spotkanie dofinansowane przez Instytut Książki w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki. Każdy może odebrać maksymalnie 2 wejściówki w Wypożyczalni dla Dorosłych w Bibliotece Głównej przy ul. Kilińskiego 16.


Strona wydarzenia: http://www.strefaimprez.pl/inowroclaw/spotkanie-autorskie-z-halina-kunicka-254653

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku