Grzegorz Łapanowski, Maja Sobczak- „Szkoła na widelcu. Najlepsze przepisy dla całej rodziny”

Obrazek artykułu
Książka, która przyda się dosłownie każdemu, bez względu na to czy gotuje jedynie dla siebie czy kilku osób.

Ktoś mógłby śmiało stwierdzić, że na temat gotowania napisano już chyba wszystko. Pozycji odnoszących się do tematyki żywienia jest mnóstwo, a przeciętny człowiek i tak nie potrafi wybrać tej, która okaże się pomocna. Książka- „Szkoła na widelcu. Najlepsze przepisy dla całej rodziny” stanie się taka na pewno. Dlaczego? Jednym z powodów na pewno pozostaje fakt, że autor Grzegorz Łapanowski jest kucharzem oraz założycielem i prezesem Fundacji Szkoła na Widelcu, drugi autor natomiast Maja Sobczak propaguje zdrowy styl życia, a przecież jako mama doskonale wie, że zadanie to nie jest proste.


Możemy być pewni, że z tą książką zaczniemy nową przygodę z przygotowywaniem posiłków. Zdrowo i smacznie nie musi oznaczać komplikacji. W zaciszu własnej kuchni każdy może stać się doskonałym kucharzem i dietetykiem. Oczywiście nim zaczniemy gotować wyruszymy na zakupy, a pomoże nam w tym poręczny poradnik. Zbyt często przecież wybieramy produkty, które tak naprawdę nie wnoszą niczego do naszego życia.


Z torbą zdrowych produktów, i głową pełną wiedzy na temat prawidłowego żywienia pozostanie nam wybrać jeden z wielu sprawdzonych przepisów i przygotować posiłek dla siebie lub całej rodziny, i tak naprawdę nie ma znaczenia czy właśnie będzie pora na śniadanie, obiad czy kolacje, bo autorzy maja przepisy na każdą porę dnia. I to z pewnością jest kolejny atut pozycji bo przecież rzadko kto ma ochotę kupować kolejne książki odnoszące się do deserów, zup, ryb, mieś itp. Tutaj wszystko mamy w pakiecie.

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku