GOSTKON 2016

Obrazek artykułu
4 lutego rozpocznie się Gostyński Festiwal Fantastyki GOSTKON. Organizatorzy jak zawsze zaplanowali dla uczestników masę atrakcji. W programie między innymi blok popularnonaukowy i literacki.

Fani fantastyki z pewnością nie mogą już doczekać się rozpoczęcia Gostyńskiego Festiwalu Fantastyki GOSTKON, który z cała pewnością zapewni wszystkim masę niezapomnianych wrażeń.

 

GOSTKON 2016 rozpocznie się w czwartek 4 lutego i potrwa do niedzieli 7 lutego. W programie miedzy innymi: komiksy dźwiękowe – Kajko i Kokosz, Thorgal, Żywe Trupy, widowisko teatru alternatywnego Fahrenheit 451, Games Room, demonstracja nowoczesnych technologii – 3D, roboty, rzeczywistość rozszerzona; blok popularno-naukowy i literacki. Dostępna będzie czytelnia komiksów Biblioteki Uniwersyteckiej UAM Poznań.

 

Blok popularnonaukowy i literacki (6-7.02) to miedzy innymi: spotkanie z Lechem Jęczmykiem, znawcą i tłumaczem literatury science-fiction, eseistą i redaktorem, spotkanie autorskie z Jakubem Ćwiekiem, czy Warsztat literacki. Czytać czy pisać? 

 

Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny. Program oraz burzące informacje można znaleźć na profilu www.facebook.com/gostkon lub stronie internetowej www.gostkon.mywebzz.com.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl