Fotoksiążka z Chrztu – jak zachować najpiękniejsze wspomnienia?

Obrazek artykułu
Dzień Chrztu Świętego to niezwykle ważna chwila w życiu dziecka, jak również jego rodziców oraz chrzestnych. W czasach, gdy cyfryzacja poszła mocno naprzód bardzo łatwo przygotować piękny i elegancki sposób na uwiecznienie wspomnień z tego dnia.


Wykonane zdjęcia warto zachować w taki sposób, by można było wielokrotnie je wyciągać i w dowolnym momencie powracać do dnia Chrztu Świętego. Idealnym pomysłem jest fotoksiążka z chrztu. Rodzicom  ten rodzaj dokumentu pozwoli wspominać w dowolnej chwili życia, jak wyglądał ten niezwykły czas. Dla dziecka jest to możliwość dowiedzenia się o tym, jak przebiegała uroczystość, której większość nie pamięta, gdyż w czasie chrztu są niemowlętami. Ponadto fotoksiążka z chrztu może stanowić bardzo piękny rodzaj prezentu dla rodziców chrzestnych czy dziadków, jak również innych członków rodziny, dla których ta chwila jest również niezwykle ważna.

Dla dziecka ten dzień jest przekroczeniem granicy, włączeniem do wspólnoty Kościoła. To przełomowa chwila, która zostaje przede wszystkim w pamięci innych osób. Fotoksiążka z chrztu pozwala powrócić do przeżytych momentów w dowolnym czasie. Fotografie, które uchwyciły najlepsze chwile podczas uroczystości w kościele oraz przyjęcia w domu lub lokalu, są cudownym wspomnieniem wywołującym wiele wzruszeń i pozytywnych emocji. Dzięki temu, że fotoksiążka z chrztu wyciągana w czasie wspólnych chwil nawet po latach wywołuje nostalgię lub uśmiech na ustach.Fotoksiążka z chrztu może mieć różne formaty, rozmiary oraz ilość stron. Dostępne są książki z twardą lub miękką oprawą. Tego rodzaju prezenty to przepiękna pamiątka, która stojąc na półce przez lata sprawia, że ten dzień staje przed oczami i przypomina miłe chwile oraz wzruszenia. Wspomnienia utrwalone w postaci zdjęć na całą stronę lub w odpowiednio skomponowanych ramek. Ponadto można dopisać pod każdym zdjęciem podpis lub wskazaną dedykację. Do wyboru są różne gotowe szablony, które można wykorzystać do stworzenia niezapomnianych wspomnień. Wykonanie samodzielnego projektu jest również dostępne. Od wyobraźni oraz oczekiwań klienta zależy format oraz to, jak będzie wyglądać fotoksiążka z chrztu.Fotoksiążka z chrztu na dowolnie wybranej ilości stron zawiera najlepiej wyselekcjonowane zdjęcia, które wzbudzają wiele emocji. Dzięki temu, że można skorzystać z opcji online lub programu do przygotowania książki, w przystępny i szybki sposób można przygotować idealnie skomponowaną książkę. Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl