Fotoksiążka ślubna - idealna pamiątka Twojego wesela!

Obrazek artykułu
Fotoksiążka ślubna pozwala zamknąć niesamowite i niepowtarzalne chwile w jednym miejscu, a następnie wracać do tych wspomnień przez lata. Dzień ślubu to wyjątkowe wydarzenie. Warto na dłużej zachować i uwiecznić ten najpiękniejszy czas w swoim życiu.Skuś się na fotoksiążkę weselną!Planujesz ślub? Fotoksiążka weselna to must have!


Fotoksiążka weselna, którą zaprojektować można na stronie internetowej Foto-Książki, to obowiązkowy punkt na liście każdej pary młodej. Planując ślub, macie wiele rzeczy do załatwienia, musicie myśleć o dziesiątkach ważnych kwestii. Co znajduje się na tej liście? Przystrojenie sali i kościoła, sukienka ślubna i garnitur, wybór zaproszeń i obrączek, auto pary młodej, wiązanka ślubna, welon. Czeka was wybór tortu weselnego, pierwszego tańca, zespołu muzycznego i przede wszystkim odpowiedniego fotografa, a także decyzja o tym, gdzie będzie sesja narzeczeńska i ślubna. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlaczego nie uwiecznić tak ważnych wspomnień albumem w postaci solidnej książki? Wiele młodych par decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Setki zdjęć na dysku czy płycie CD, to nie to samo co wydrukowane fotografie, wydane w formie oryginalnej książki. Możecie pokazać je rodzinie i znajomym albo podarować jako prezent.

Jak wybrać zdjęcia?


Do fotoksiążki ślubnej pasują wszystkie te zdjęcia, które chcecie zachować na dłużej, a później pokazać rodzinie i znajomym. Oczywiście w przypadku większych formatów książek - warto, aby zdjęcia były lepszej jakości - takie fotografie pięknie wyglądają w większym wydaniu. Należy pamiętać, że idealna rozdzielczość do druku to 300 dpi, zdjęcia w gorszej rozdzielczości warto wydać w mniejszym formacie albo podczas składania zamówienia porozmawiać ze specjalistą, który na pewno doradzi optymalne rozwiązanie. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele formatów książek. Do fotografii można dodawać szczegółowe opisy, różne tła, ramki, maski ozdabiające zdjęcia. Każdy znajdzie coś dla siebie. Taka książka jest produktem elastycznym, który można dopasować do danej okazji czy indywidualnych upodobań. Możliwości jest wiele, para może przedstawić swoją uroczystość ślubną na wesoło albo w wersji eleganckiej i stylowej. Wszystko zależy od projektu, który sami tworzycie za pomocą prostego programu dostępnego na stronie. Ile zdjęć wybrać? Taki album pomieści od 65 do 200 fotografii. Skupcie się na wyborze tych zdjęć, które tworzą jakąś historię, a efekt na pewno będzie imponujący.

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl