E-book jako prezent

Obrazek artykułu
W te święta wielu z nas znajdzie pod choinką książkowy podarek lub obdaruje nim najbliższych. Okazuje się jednak, że e-booki także mogą sprawdzić się w roli prezentu.

Każdego roku, gdy ruszają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia okazuje się, że książki są jednymi z najchętniej kupowanych artykułów na prezenty. Sytuacji tej nie można się dziwić ponieważ książka to prezent uniwersalny i ponadczasowy. A czy ebook także może stać się prezentem?


Wiele osób z pewnością nierozważnie stwierdzi, że nie. Niematerialny wymiar publikacji elektronicznych zniechęca bowiem do zakupu. Jak bowiem opakować coś, co namacalnie nie istnieje? Okazuje się, że dylemat ten możemy szybko zamienić w atut. Prezentem może bowiem stać się nośnik pamięci, tablet, nowy telefon, czy czytnik e-booków. Możliwości mamy wiele, ale najważniejsze, że bez względu na to, którą wybierzemy uzyskamy możliwość sprezentowania komuś dowolnej ilości e-książek.


Tak naprawdę tylko od naszej pomysłowości oraz budżetu przeznaczonego na prezent zależeć będzie co kupimy. O ile jedni stwierdzą, że najlepszy byłby nowy komputer, inni zdecydują się na maleńki gabarytowo pendrive, a na nim umieszczą pokaźną ilość ebooków. Całość zapakowana w gustowne pudełeczko na biżuterię może stać się naprawdę wyjątkowym zaskoczeniem.


Wiedząc już, że ebooki mogą stać się doskonałym prezentem warto wiedzieć skąd je pozyskać. Okazuje się bowiem, że istnieje miejsce w którym odnajdziemy ebooki dla czytelników w każdym wieku bez względu na zainteresowania. A fakt, że niektóre z nich uzyskamy dosłowne za kilka złotych dodatkowo zachęci nas do zakupów, dzięki czemu tegoroczny, książkowy Mikołaj może być naprawdę szczodry!!!                                                                                        

Zapisz

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl