Dziecięca choroba liberalizmu- premiera książki

Obrazek artykułu
9 października 2014, z okazji premiery książki Rafała Wosia „Dziecięca choroba liberalizmu” Wydawnictwo Studio EMKA zaprasza na spotkanie z autorem, który z pewnością chętnie obali mity, które niczym grzyb porosły dyskusje odnośnie polskiej gospodarki.

Rafał Woś, dziennikarz i publicysta ekonomiczny  „Dziennika Gazety Prawnej”, dokłada wszelkich starań aby zmusić czytelników do myślenia. Niektóre opinie publiczne utrzymują się przy życiu, pomimo, iż rozmijają się z rzeczywistością. Polska gospodarka nie stoi przecież w miejscu, i nie jest możliwym aby nie istniała jakakolwiek alternatywa dla prowadzonych często nieudolnie działań. 9 października Faktyczny Dom Kultury ul. Gałczyńskiego 12 w Warszawie , zapewnia, że wszyscy zainteresowanie tematyką będą mogli podyskutować z samym Rafałem Wosiem, prowadzącym spotkanie pozostaje dziennikarz i publicysta „Polityki” - Jacek Żakowski. 


Spotkanie powiązane zostało z premierą książki "Dziecięca choroba liberalizmu". Pozycja jak twierdzi Jacek Żakowski: „Bomba! Kto nie przeczyta, ten trąba. Rafał Woś napisał prawdopodobnie najlepszą analizę tego, co się w polskiej gospodarce, polityce i w życiu Polaków stało przez ostatnie ćwierć wieku pod wpływem dominujących od lat tendencji ideologicznych. I przekonująco objaśnił, co nas może czekać, w zależności od tego, co z tymi tendencjami zrobimy, lub czego nie zrobimy”.

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku