Dorota Wellman- Ja nie mogę być modelką!?

Obrazek artykułu
Pełna pozytywnej energii książka Doroty Wellman, która dowodzi, że dziennikarka jednak może być modelką.

Dorata Wellman znana i ceniona polska dziennikarka, prezenterka, producentka programów telewizyjnych i radiowych pozwoliła poznać się jako osoba, która zawsze jest gotowa dzielić się pozytywną energią. Poczucie humoru, umiejętność oceniania sytuacji  życia codziennego i zjednywana sobie ludzi sprawia, że Dorota Wellman nie traci na popularności również jako autorka.


Tym razem Dorota Wellman napisała książkę „Ja nie mogę być modelka!?. Inspiracja pojawiła się sama gdy w trakcie kręcenia Miasta Kobiet uwagę telewidzek przykuła jedna z sukienek, która fenomenalnie wyglądała na dziennikarce. Początkowo pomysł aby pani Dorota stała się modelką zdawał się jej nieco dziwny, po chwili zastanowienia pojawiło się jednak tytułowe pytanie.


Bo właściwe dlaczego modelkami miałyby być jedynie szczupłe kobiety? Dlaczego wiek lub typ urody miałby dyskwalifikować? Skoro moda ma pozwolić nam dobrze czuć się we własnym ciele i podkreślać atuty, które zawsze istnieją to jest dla każdego. Zresztą rzadko kto mieści się w wyimaginowanym ideale.


Książka godna polecenia dosłownie dla wszystkich, a każda kobieta, która spoglądając w lustro uważa, że absolutnie nie mogłaby zostać modelka powinna przeczytać tym bardziej.

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl