Czytanie bez limitu

Obrazek artykułu
Z dostępu do ponad 15 tys. e-booków w abonamencie Legimi bez limitu mogą korzystać klienci sieci komórkowej Plus.

Katalog książek dostępny w abonamencie, z którego mogą korzystać użytkownicy smartfonów, tabletów i e-czytników z systemem operacyjnym Android, obejmuje tysiące e-booków. Czytelnicy z pewnością docenią usługę, dzięki której zyskują darmowy dostęp do książek autorstwa najpopularniejszych rodzimych i zagranicznych autorów oraz najpopularniejszych premier.


Jak powiedział Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi: "Jeśli chcemy, by czytelnictwo w Polsce rosło, musimy iść z duchem czasu i podsuwać możliwie najwygodniejsze i zróżnicowane formy dostępu do książki. Dotyczy to nie tylko dodatkowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych, szerokiej gamy urządzeń, ale również wygodnej aktywacji i płatności. Aktywacja Legimi u operatora komórkowego oznacza, że czytelnik nie musi podawać numeru karty płatniczej, oszczędza, a jednocześnie otrzymuje pełnowartościową usługę i dostęp do książek w chmurze?, by nigdy się z nimi nie rozstawać".

 

 Z usługi mogą korzystać posiadacze abonamentu w Plus jak i usług pre-paid w cenie 30,75 zł miesięcznie. Oczywiście przed podjęciem decyzji każdemu użytkownikowi przysługuje dwutygodniowy bezpłatny okres próbny, zapewniający dostęp do wszystkich funkcjonalności usługi i pełnego katalogu ebooków.

 

Więcej informacji o usłudze dla klientów sieci Plus na stronie www.legimi.com/plus

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl