Czytaj wiosną z księgarnią Libroteka.pl

Obrazek artykułu
Już w najbliższy piątek na Miejskich Regałach Książkowych, zwanych pieszczotliwie MiRKami, pojawi się kilkadziesiąt egzemplarzy książki „Fikołki na trzepaku” w kolorowych, wiosennych okładkach.

Poznaniacy będą mogli wziąć je na własność, a dodatkowo każdy, kto odpowie na ukryte w książce pytanie konkursowe, będzie miał szansę zdobycia wyjątkowej nagrody książkowej ‒ hitu ostatnich miesięcy. A to wszystko dzięki księgarni internetowej Libroteka.pl i jej akcji „Czytaj wiosną!”.

 

„Czytaj wiosną!” to akcja mająca zachęcić poznaniaków do korzystania z uroków wiosny i czytania książek w parkach, ogródkach, na balkonach – wszędzie tam, gdzie jesteśmy widoczni.

 

Chodzi nam o to, by zawstydzić nieczytających. Pokazać im, że czytanie to doskonała rozrywka, a w szczególności czytanie w pięknych okolicznościach przyrody – mówi Agnieszka Zienkowicz, specjalista ds. marketingu i e-commerce księgarni Libroteka.pl. – Dodatkowo dajemy szansę poznańskim czytelnikom na rozbudowanie domowych biblioteczek. Poza „Fikołkami na trzepaku” pozostawionymi na Miejskich Regałach Książkowych, poznaniacy będą mogli zdobyć takie hity jak „Wilk z Wall Street” czy „Rycerz Siedmiu Królestw”.

 

Akcja „Czytaj wiosną!” startuje w piątek 21 marca. Księgarnia Libroteka.pl zapewnia, że już planuje kolejne eventy promujące czytelnictwo.

 

Libroteka.pl to internetowa księgarnia z siedzibą w Poznaniu. Jej działalności przyświeca idea, że czytanie to świetna zabawa, a książki wcale nie muszą być drogie.

Notka prasowa: księgarnia internetowa Libroteka.pl

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl