Coś starego, coś nowego i coś czereśniowego, czyli nowości u Dwóch Sióstr!

Obrazek artykułu
Wiosna nas nie rozpieszcza, musimy rozpieszczać się sami – najlepiej świeżutkimi i pachnącymi książkami Dwóch Sióstr!
Na przełom kwietnia i maja proponujemy kolejne trzy nowości: coś starego, coś nowego i coś czereśniowego... a to jeszcze nie koniec!  

“WIELKIE GOTOWANIE NA ULICY CZEREŚNIOWEJ
”, czyli bestsellerowa „Ulica Czereśniowa” Rotraut Susanne Berner (tu we współpracy z Dagmar von Cramm) w zupełnie nowej – kulinarnej – odsłonie!
Na ulicy Czereśniowej każdy jada to, co lubi. W tej tętniącej kolorami książce kucharskiej mieszkańcy ulicy Czereśniowej polecają swoje ulubione potrawy przygotowane z sezonowych produktów. I zapraszają dzieci do wspólnego gotowania, prezentując ponad 50 prostych przepisów! Premiera: 13 maja 2015 Autorkę “Ulicy Czereśniowej” - Rotraut Susanne Berner gościć będziemy na Warszawskich Targach Książki (14-17 maja 2015)!  


„Rozbójnicy z Kardamonu”
Thorbjørna Egnera z ilustracjami Mirosława Pokory – długo wyczekiwany 23. tom serii „Mistrzowie Ilustracji” – to urzekająca prostotą i dowcipem opowieść o miasteczku idealnym. Spokój mieszkańców mącą tylko trzej rozbójnicy, który nocą nachodzą miasteczko, by ukraść coś do jedzenia dla siebie i swojego udomowionego lwa... Całości dopełniają niezrównane i dowcipne „koronkowe” ilustracje Mirosława Pokory. Premiera: 24 kwietnia 2015   „Szur szur ćwir plum!" Kitty Crowther , to już drugi tytuł w serii „Polecone z Zagranicy”. Ta ciepła opowieść na dobranoc, pomoże dzieciom poradzić sobie z nocnymi strachami. Nad stawem zapada noc. Żabia rodzina kładzie się do snu. Ale mały Tymek nie może zasnąć. Boi się, bo słyszy coś dziwnego. Kto robi „szur szur ćwir plum” pod jego łóżkiem? Premiera: 24 kwietnia 2015

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl