„Cienka linia grafomanii” - zaproszenie na spotkanie

Obrazek artykułu
Redakcja Kwartalnika Literackiego Wyspa zaprasza na spotkanie „Cienka linia grafomanii” w trakcie którego odbędzie się premiera najnowszego wydania pisma.
Podobnie jak w poprzednim roku prezentacja najnowszego wydania Kwartalnika Literackiego Wyspa odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. 

Redakcja Kwartalnika Literackiego Wyspa serdecznie zaprasza na spotkanie „Cienka linia grafomanii” w trakcie którego odbędzie się premiera najnowszego wydania pisma.
Prowadzenie: Piotr Dobrołęcki, redaktor naczelny.


W numerze miedzy innymi:  wiersze Mirona Białoszewskiego. Pochodzą one z tomu "Utwory zebrane", który ukaże się pod koniec roku. Po ponad trzydziestu latach od śmierci Mirona Białoszewskiego Państwowy Instytut Wydawniczy wyda nieznane, rozproszone po czasopismach i nigdy wcześniej niepublikowane utwory poety z wczesnego i dojrzałego okresu twórczości Białoszewskiego - począwszy od młodzieńczych tekstów pisanych podczas okupacji, poprzez utwory z czasów debiutu książkowego i późniejszych eksperymentów językowych, aż po późne wiersze z początku lat sześćdziesiątych.
Termin: 29 października, sala Lwów A, godz. 12

Miejsce:  Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie,
Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków,
ul. Galicyjska 9


Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl