Chihuahua 100% psa w psie – Marta Paszkiewicz - Premiera

Obrazek artykułu
Premiera – 01.08.2018


Chcesz posiadać psa rasy chihuahua, ale nie jesteś pewien, czy poradzisz sobie z nowym pupilem? Ta książka pomoże ci podjąć decyzję! Poradnik dla obecnych oraz przyszłych właścicieli to informacje o diecie, pielęgnacji, leczeniu, zachowaniu, charakterze oraz wiele różnorodnych wskazówek, jak dbać o swojego małego przyjaciela. Autorka dzieli się z nami tajnikami, dotyczącymi tych niezwykłych zwierząt. Będąc aktywnym psychologiem zwierząt doradza jak wychować psa, aby człowiek i pies stanowili idealnie zgrany zespół.


Chihuahua NIE nadaje się dla każdego, kto chce mieć małego, oddanego przyjaciela, którego można prawie wszędzie z sobą zabrać. To pies wyjątkowy, nie koniecznie łatwy w prowadzeniu. Doskonale sprawdzi się zarówno w dużych rodzinach, jak i w domach osób starszych czy samotnych. Jednak konsekwencja oraz rozsądne podejście do tego mikro psa , może mieć skutek w narodzeniu się prawdziwej, zdrowej więzi pomiędzy właścicielem a zwierzęciem.
Chihuahua 100% psa w psie - Marta Paszkiewicz

Premiera 01.08.2018

http://www.psychoskok.pl/produkt/chihuahua-100-psa-w-psie/Chihuahua to najmniejszy pies na świecie, ale jego nazwa pochodzi od największego stanu Republiki Meksyku. Żywy, czujny, odważny, bardzo ruchliwy. Nieważne, że mieści się w torebce wielu celebrytek. Moda modą, ale jak twierdzą ci, którzy chihuahua mają w domu, nie ma lepszego przyjaciela i kompana do zabawy.


Książka przeznaczona dla wszystkich miłośników i hodowców rasy chihuahua.Marta Paszkiewicz - psycholog zwierząt, specjalizacja Psycholog Psów 

http://www.psychoskok.pl/autorzy/marta-paszkiewicz/

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl