Carlos Santana znowu w Polsce

Obrazek artykułu
Zapraszam Was na koncert Carlosa Santany w Polsce! W trakcie imprezy będzie można zakupić autobiografię artysty.

Tauron Life Festival Oświęcim - 15 czerwca 2018 


Fani dobrego rocka i muzyki, którą rządzą emocje, już teraz powinni zarezerwować sobie termin 15 czerwca. Właśnie wtedy sceną Tauron Life Festival Oświęcim zawładnie szaman gitary, Carlos Santana. Dziewiąta edycja festiwalu o wyjątkowym pokojowym przesłaniu odbędzie się w dniach 14-16.06.2018.


W trakcie imprezy będzie można zakupić autobiografię Carlosa Santany wydaną w 2015 roku przez Wydawnictwo Bukowy Las.


Carlos Santana - Uniwersalny ton.

Historia mojego życia

AUTOBIOGRAFIA CARLOSA SANTANY


Długo oczekiwana i bardzo osobista autobiografia legendarnego gitarzysty. W 1969, po historycznym występie na Woodstock, cały świat poznał Carlosa Santanę, charakterystyczne brzmienie jego gitary i zespół łączący bluesa elektrycznego z rockiem psychodelicznym, rockiem latynoskim i jazzem nowoczesnym. Zespół, który do dziś występuje pod nazwą Santana.


Artysta snuje pasjonującą opowieść o muzycznej determinacji i odkrywaniu siebie, pełną malowniczych szczegółów i anegdot gloryfikujących życie. Uniwersalny ton pokazuje jego karierę od początków, gdy jako nastolatek grywał w barach ze striptizem w Tijuanie, dokumentuje rodzenie się wyjątkowego brzmienia, opowiada o Santanie jako ojcu, mężu i sławnym muzyku, o jego przewodnikach muzycznych i duchowych – począwszy od Johna Coltrane’a i Johna Lee Hookera po Milesa Davisa i Harry’ego Belafonte – oraz o głębokiej duchowości, na którą złożyły się m.in. katolickie wychowanie i filozofia Wschodu. Wspomina nagrywanie jednego z najbardziej wpływowych albumów w historii rocka, Supernatural z roku 1999, który należy do najbardziej niesamowitych powrotów w historii muzyki popularnej.


Inspirująca opowieść o muzycznej bezkompromisowości, z humorem podchodząca do światowej sławy, w prosty sposób mówiąca o odkryciach osobistych, celebrująca boskość i nieograniczone możliwości każdego człowieka.


PRZECZYTAJ BEZPŁATNY FRAGMENT

https://issuu.com/bukowylas/docs/carlos_santana._uniwersalny_ton-pdf

WYDAWNICTWO MATERIAŁY PRASOWE

str. 2/2


POSŁUCHAJ FRAGMENTÓW KSIĄŻKI CZYTANYCH PRZEZ ANDRZEJA CHYRĘ.

https://www.polskieradio.pl/211/3843/Artykul/1553832,Uniwersalny-ton-Historia-mojego-zycia


Santana. Dziewiąta edycja festiwalu o wyjątkowym pokojowym przesłaniu odbędzie się w dniach 14-16.06.2018.

Więcej na: http://lifefestival.pl/ i https://web.facebook.co

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku