Sylwia Niemczyk

Awatar użytkownika
Strona autora
Autorka "Naszyjnika z łez" - przepełnionej erotyzmem i magią opowieści o wielkiej miłości dwojga ludzi, rozdzielonych przez los, który splata ich drogi ponownie po wielu latach oraz pełnej magii i ciepła powieści romantycznej pt. "Powołany do życia".

Jestem pisarką. Moja pierwsza książka '' Powołany do życia " miała swój księgarski debiut w grudniu 2010 roku. Niedawno ukazała się również w wersji elektronicznej jako ebook, dzięki wydawnictwu Psychoskok. Piszę dla samej radości pisania. Piszę, bo kocham to robić. To dla mnie jak oddychanie. Wiele rzeczy w swoim życiu już robiłam; mogłabym wymieniać kilkanaście zawodów, w których pracowałam, ale na co to komu ? Miałam też swoją firmę, pracowałam w ochronie jako kierownik obiektu. Moja druga książka ''Naszyjnik z łez'' w wersji elektronicznej od 2 stycznia 2013 roku jest już w sprzedaży w największych sklepach internetowych (Merlin, Empik, Ebooki 123 i w wielu innych miejscach ). Czytano ją również w odcinkach na eterze radia Euzin.pl. Trzecia książka to zbiór opowiadań o ludzkich wyborach '' Opowieści o uczuciach''. Napisałam ją na prośbę słuchaczy i prezenterki radia Euzin, wiadomo lepiej się czyta w eterze krótkie formy literackie. Niestety nie doczekały się publikacji w radio, ponieważ radio Euzin, ku mojemu wielkiemu rozczarowaniu zlikwidowano. Pod koniec kwietnia 2014 roku dokonałam radykalnych zmian w swoim życiu. Zmęczona życiem w wielkim mieście postanowiłam spełnić swoje marzenie. Kupiłam chatkę na drugim końcu Polski, i porzuciłam Poznań dla przepięknej maleńkiej wsi na Zamojszczyźnie, gdzie przeniosłam się z mamą, i moim kochanym psem ze schroniska Kropką. Tutaj odnalazłam wewnętrzny spokój, i wszystko to, czego potrzebowałam do szczęścia. Odnalazłam swoje miejsce na ziemi, i za żadne pieniądze nie chciałabym już żyć inaczej, niż tutaj. Tak niewiele człowiekowi czasem potrzeba do szczęścia.
Sylwia Niemczyk

PS. Pisarka prowadzi blog niewidzialne-widzalne [http://niewidzialne-widzialne.blog.onet.pl/2013/06/09/niedoszli-samobojcy-5/]

Książki autora

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl