Samanta Louis

| Dodano: 13 czerwiec 2018 | Dodana przez: Grupa Literacka Ailes
Awatar użytkownika
Poza literackim światem jestem Anetą, mamą dwójki charakternych dzieci. Urodziłam się w Poznaniu, gdzie mieszkam przez całe swoje życie. Początkowo miałam być księgową, ale w ciągu pierwszego roku w technikum, zmieniłam kierunek i poszłam na fryzjerstwo.

Zanim zaczęłam pisać książki, fascynowałam się fotografią, która teraz jest też moim hobby. Gdzieś w głębi mojej duszy mieszka sobie jeszcze nastolatka, która lubi dobrą zabawę, podróże nocą i uwielbia ludzi z dużą dawką humoru i dystansu do siebie.

Oczywiście jestem także niepoprawną romantyczką, mającą wielu literackich mężów i kochanków :) Czasem kogoś postrzelę, a nawet zabiję. Złamię serce i pobawię się w seks układzie. Poruszę tematy tabu i odkryję skrawek siebie i swoich doświadczeń. Piszę głównie romanse i literaturę obyczajową/współczesną.

Nie byłabym sobą, gdybym w swoje powieści nie wplotła dramatycznych wydarzeń. Uważam, że książka powinna budzić w czytelniku różną gamę emocji, dlatego nie mogę się oprzeć się pokusie i wystawiam swoich bohaterów na wiele prób.

Książki autora

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku