Renata Rusinek-Marszałek

Awatar użytkownika
Strona autora
Uwielbia piec ciasta i wymyślać coraz to nowe przepisy no różne słodkości. Wydała pierwszą książkę kucharską „Pyszne ciacho? To nie problem!”
Od kiedy pamiętam lubiłam piec ciasta. Ta książka jest dla minie ziszczeniem moich marzeń.
Pochodzę rodem z pięknych i malowniczych Bieszczad. Tam się urodziłam i spędziłam całe swoje dzieciństwo i lata wczesnej młodości.
U nas w domu moja mama zawsze piekła ciasta. Pamiętam jak piekła piękne róże karnawałowe za którymi przepadałam. No i oczywiście torty wszelkiego rodzaju. O ile pamiętam nikt tak nie piekł tak dobrze i smacznie na wiosce jak moja mama.
To ona nauczyła mnie podstaw i zaszczepiła tego bakcyla. Przedtem i teraz zbieram wszystkie ciekawe przepisy i książki z przepisami, no i oczywiście wymyślam swoje. Mam już tak, że jak jestem w cukierni aby podpatrzeć może jakieś nowe ciasto to kupuję na spróbowanie i tworzę swój przepis.
A pewnie myślicie, że jestem cukiernikiem z wykształcenia. Nic bardziej mylnego. Ukończyłam studia wyższe podyplomowe z zarządzania a obecnie pracuję w księgowości. Tak, że pieczenie to moja pasja i dlatego moje boczki są okrągłe:-)

Książki autora

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl