Renata Grześkowiak

Awatar użytkownika
Strona autora
Pisze, działa, trwa przy swoich marzeniach jak wierny pies. Wydała 2 tomiki poezji..2008-"Może jutro" i 2014 -"Na krawędzi słońca i cienia", W miesięczniku Akant zadebiutowała poezją , recenzjami i artykułami , gości w czterech tomikach "Poezjo dodaj nam skrzydeł" wydanych w Toronto ( ostatnie wydanie kwiecień 2014 ) , trzech almanachach Głogowskich Konfrontacji Literackich i tomiku okolicznościowym "Ze złotą rybą w herbie".Oprócz pracy zawodowej, działa w stowarzyszeniu kulturalnym In Art ( http://www.inart.org.pl/ ).
Dużą przyjemność sprawiły jej wieczorki poetyckie przygotowane przez uczennice szkół: Gimnazjum nr 2 i II Liceum w Koninie.
Chętnie czyta swoje wiersze na różnych spotkaniach okolicznościowych, oraz wieczorach autorskich.

-"Gazeta Świętojańska" wydrukowała wiersz, " Ze wszystkich świątyń",w którym ostro krytykuję sposób, w jaki traktuje się Kościół św..Jana. Wiersz jest niezwykle długi( 64 strofy- rymowany ), zatem wydrukowanie go w całości, traktuję jako duże wyróżnienie:)
Moje życiowe motto brzmi : Jeżeli dobrym słowem, jak chlebem z bliźnim się podzielisz, to daję wieczystą gwarancję, że ta kromka wróci do ciebie wybornie obłożona.
Zawodowo też jestem bliska literaturze, gdyż zajmuję się koordynacją w Wydawnictwie i jestem bardzo blisko naszych Autorów i ich utworów literackich, co sprawia mi niekłamaną przyjemność:)

Książki autora

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku