Paula Ołdak

| Dodano: 4 czerwiec 2018 | Dodana przez: Grupa Literacka Ailes
Jestem jeszcze uczennicą. Mieszkam w Warszawie i chodzę do technikum na profil weterynaryjny. Od zawsze nie znosiłam nauki, pisania oraz czytania szkolnych lektur. Od zawsze, ale nie na zawsze. Bo gdzieś w piątej klasie podstawówki moje poglądy zmieniły się o sto osiemdziesiąt stopni. I tak oto zaczęłam przygodę z książkami.

Mnóstwo prac do szuflady, olimpiady polonistyczne, pierwsza słaba, aczkolwiek własna, powieść na Wattpad... dołączenie do grupy Ailes, miejsce w dwóch antologiach. Stosy z uśmiechem przeczytanych pozycji. Czyste szaleństwo. Które dalej trwa!

Jestem dosyć niesforna, mam olbrzymią wyobraźnie i odwagę mówić to, co myślę. Cenię w sobie te cechy, ponieważ uważam, że pielęgnując je, mogę stworzyć coś ciekawego i nowego dla świata. Żadnej kolejnej Merry Sue!

Łyknę każdą powieść o ciekawej tematyce, dlatego ani fantasy, ani kryminały, ani biografie nie są mi straszne. Myślę, że dużo osób podziela mój zapał do wprowadzania różnorodności w swoich biblioteczkach, prawda?

Gdybym miała do wykorzystania życzenie, pewnie chciałabym wejść w świat moich ulubionych powieści. Poczuć bardziej namacalnie te wszystkie emocje, przeżyć przygody i wrócić do swojego świata z ciekawym bagażem doświadczeń. To chyba jedno z moich niemożliwych do spełnienia marzeń. Na szczęście mam też wiele takich, które tylko czekają, żeby je urzeczywistnić.

Książki autora

Książki nie dodane

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy