Marek Pietrachowicz

Awatar użytkownika
Strona autora
Moja główna bohaterka, Raiana (oraz jej starsza i współczesna siostra - Hope Greenwood), narodziła się z zadziwienia nad światem i bezbłędną doskonałością przyrody – co znamionuje pierwszą z moich profesji, jako astrofizyka. Zresztą, doskonałość istnieje nie tylko w wielkiej skali - pojedyncze drzewo lub chmura jest też przepiękną doskonałością, którą można kontemplować.

Dalej, Raiana poprzez swe rady i przemyślenia, stała się swego rodzaju średniowieczną psychoterapeutką, co jest mi także bliskie ze względu na profesję psychologa i założyciela gabinetu poradnictwa Strefa Zrozumienia w Warszawie (gorąco zapraszam do gabinetu na Powiśle oraz na moją stronę: www.strefa-zrozumienia.pl).

Podobnie jak ona, lubię udzielać się społecznie (mimo introwersji, bo czasem trzeba), walcząc z bezdusznym urzędem, kocham koty oraz interesuję się żywo transcendencją człowieka – jego duchowością i samoświadomością, co znów doprowadza nas do dziedzin kosmologii oraz psychologii...

W jednym Raiana mnie przebiła i tego jej bardzo zadroszczę - znalazła miłość swego życia. Cóż, nie ustaję w poszukiwaniach i nadziei.

Książki autora

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl