Małgorzata Oziemczuk

| Dodano: 13 marzec 2021 | Dodana przez: redakcja
Będę szczera - „Pokrótce” nie jest moją mocna stroną, ale spróbuje.

Obecnie pracuje w dalszym ciągu jako mental-health supporter, jednak za kilka tygodni zaczynam prace na nowym stanowisku jako Residential child support worker. Bardzo się cieszę, ponieważ jest to praca z dziećmi, które zostały bardzo mocno dotknięte przez życie i potrzebują całodobowej opieki, mają także zagwarantowana opiekę terapeutyczną ze względu na traumy jakich doświadczyły. Jestem świadoma tego, że będzie to bardzo emocjonalnie wyczerpująca praca ale jednocześnie, jakie to piękne uczucie być częścią team’u, który wpływa na życie tych ludzi, bierze udział w odbudowywaniu ich poczuciu własnej wartości, niezależności, poczucia sensu w życiu, odbudowywaniu zaufania.

Ciężko opisać jak wielka płynie satysfakcja z tego typu roli. Oprócz tego jestem już w połowie drogi jeśli chodzi o ukończenie studiów magisterskich na kierunku psychologia. Co planuje na najbliższy czas?

Planuje aplikować na doktorat z psychologii klinicznej, chce wyspecjalizować się w temacie depresji, chce pomagać dzieciom i młodym ludziom, ponieważ bardzo długo temat depresji wśród dzieci i nastolatków był tłumiony, uważam że zbyt długo.

Książki autora

Książki nie dodane

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl