Małgorzata Bloch-Łuczak

| Dodano: 17 grudzień 2020 | Dodana przez: Monika Urban
Awatar użytkownika
Uwielbiam czytać książki. Moje ulubione gatunki literackie to: horror, fantastyka, thriller, chociaż literaturą obyczajowa też ma coś w sobie. Od dziecka lubiłam pisać opowiadania. Krótkie i na potrzeby szkoły, ale jednak moje i płynące z wyobraźni. Przez wiele lat oddawałam się różnym pasjom, ale żadna nie dała mi takiej satysfakcji jak pisanie. Zaczęłam od tworzenia wierszy, które pomagały mi uporać się z trudną rzeczywistością. Kiedy usiadłam do napisania książki nie spodziewałam się, że będzie ją czytało szersze grono. Pisałam raczej do szuflady, chociaż z każdym rozdziałem utwierdzałam się w przekonaniu, że chcę więcej. Kiedy książka została ukończona podjęłam decyzję i poprosiłam o przeczytanie najbliższe mi osoby. Usłyszałam wiele pochlebnych opinii.

EBOOK JUŻ W SPRZEDAŻY – https://coczytamy.pl/ksiazki/on

Prywatnie żona i matka, chociaż z głową w chmurach. Na szczęście bliscy wybaczają mi czas spędzony przy komputerze. Najwspanialsze chwile to te które spędzam z rodziną, psami, a kot pomaga mi w tworzeniu nowych przygód moich bohaterów. Mieszkam w domu nad jeziorem. Malownicze krajobrazy pomagają mi rozwijać moje zamiłowanie do fotografii. Kiedy znajdę już wolną chwilę spędzam ją na basenie.

Małgorzata Bloch-Łuczak – autorka powieści erotycznej i tegoroczna debiutantka. Swoją przygodę ze słowem pisanym rozpoczęła od wierszy, gdy była jeszcze dzieckiem. Miały one przynieść ukojenie jej duszy w trudnych czasach. W życiu nie przypuszczała, że kiedyś zyskają one uznanie wśród czytelników. Podbudowana tym sukcesem postanowiła sięgnąć po dłuższą formę, czyli powieść „On”. Historię nieoczywistą i pełną emocji, po którą powinna sięgnąć każda kobieta. Zapraszam na rozmowę o miłości oraz relacjach damsko-męskich w nietypowym jak na obecne czasy wydaniu. – wywiad z autorką poprowadziła Sylwia Cegieła – Kulturalne Rozmowy

http://www.psychoskok.pl/autorzy/malgorzata-bloch-luczak/

Książki autora

Okładka

On

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl