Krzysztof Stanio

| Dodano: 24 sierpień 2022 | Dodana przez: redakcja
Awatar użytkownika
Aktor w: Teatr Nie Teraz, Instruktor teatralny w: ATElier Kultury w Jaworznie - Teatr Sztuk i Reżyser, aktor, scenarzysta w: Twórca "Powołani"

Myślę, że to co mówi o nas, to jacy jesteśmy i kim jesteśmy jest treścią naszych czynów. Co jest tą treścią? Najwięcej o człowieku mówią jego czyny. Bliski jest dla mnie teatr, słowo, dźwięk jako możliwe nośniki mówienia o człowieku, dla niego. Czy przez to zdołam poznać tajemnice, po co tu jestem? Czuję, że nie oddalam się od siebie, lecz przybliżam.
Zapraszam do śledzenia tu tego, co aktualnie się wydarza, co jest udziałem mojej osoby, lecz nie tylko. Wydarzeń teatralnych, muzycznych, literackich.
Jestem autorem serii XIX audio klipów o człowieku pt. "Początek zamysłu", współautorem "Iskry zamyślenia" tekstu o męskości i kobiecości stworzonego wraz z Grzegorzem Cetnara. Autorem monodramu o wnętrzu mężczyzny "Zamknięto mnie jak...", w reżyseri Marka Biernackiego, "Projektu serce" spektaklu muzycznego na jeden głos męski i bęben z udziałem Małgorzaty Kujawy. Zapraszam do śledzenia bloga, tego tu profilu.
Pozdrawiam każdego!
www.krzysztofstanioo.blogspot.com

Książki autora

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl