Elżbieta Wardęszkiewicz

| Dodano: 7 marzec 2016 | Dodana przez: Aga Pietruszewska
Awatar użytkownika
Do najważniejszych pasji Autorki należą osobiste próby interpretacji dzieł na fortepian takich mistrzów, jak Beethoven, Schumann, Schubert, Bach, Chopin, List.
Interesuje się również twórczością literacką.

W ramach swoich upodobań poznawczych, szczególnie w zakresie potrzeby obcowania z przyrodą, odwiedziła w 2012 r. piętnaście parków narodowych USA, utrwalając tę podróż w sześciu filmach przyrodniczych.

Swoją pasję podróżniczą realizowała również wędrując śladami minionych wielkich cywilizacji oraz hiszpańskiej konkwisty, m.in odwiedziła dawne siedziby Majów, pokonując wiele tysięcy kilometrów w granicach dzisiejszego Meksyku, Gwatemali i Hondurasu.
Z kolei Dominikana, jej przyroda i kultura, pozwoliły Autorce na rozkoszowanie się obserwacją i porównywaniem prezentacji salsy, w jej najlepszych wydaniach.
Natomiast Wenezuela, Tour Around Wenezuela, jeszcze w okresie rządów Chaveza, była Wielką Przygodą, w której Autorka z autopsji – przez niemal miesiąc – żyła w na wpółdzikiej i niebezpiecznej Canaimie, łowiła piranie w Orinoco, gasiła pragnienie w dżunglii.

Książki autora

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku