Beata Sadowska

| Dodano: 21 maj 2015 | Dodana przez: Aga Pietruszewska
Awatar użytkownika
Polska dziennikarka radiowa i telewizyjna.Pracę w mediach rozpoczęła w wieku 19 lat w Radio Kolor, następnie była reporterką polityczną w Radio Zet i szefową wydawców działu informacji w TV Wisła. Przez 2,5 roku mieszkała w Londynie, skąd prowadziła listę przebojów Pepsi Chart dla TVN. W TVN Style prowadziła programy: Miasto kobiet i Pałac Kultury. Razem z Marcinem Prokopem prowadziła program MTV Select w MTV Polska.

W latach 2006-2012 pracowała w TVP2. Prowadziła wiele programów między innymi: Ona i On - wojna płci, 'Supertalent i Hit Generator. Przez kilku lat prowadziła transmitowane w Dwójce wakacyjne trasy koncertowe Hity Na Czasie. W latach 2008-2009 była konferansjerką Sopot Hit Festiwal. Do lipca 2012 była jedną z twarzy porannego programu TVP2 - Pytania na śniadanie.

Od października 2012 jest gospodynią audycji W biegu i na wybiegu na antenie Radia Zet Chilli. Od września 2014 razem z Tomaszem Kasprzykiem prowadzi program Aktywnie bardzo w Radiu Zet.

Od listopada 2012 prowadzi program Zoom na miasto w Polsat Cafe.

Od września 2014 prowadzi talk-show Prywatna historia kina w Stopklatka TV.

Współpracowała z dwutygodnikiem Viva!, gdzie przeprowadzała wywiady ze słynnymi ludźmi, m.in z Jennifer Lopez i Nickiem Cave.

W 2009 zagrała dziennikarkę TV w dwójkowym serialu Barwy szczęścia.

Od września 2014 prowadzi program - Aktywnie Bardzo w Radio ZET .

Źródło: wikipedia

Książki autora

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku