Polecane książki

Obrazek artykułu

Kiermasz książek przy ul. Kościuszki

Filia nr 2 Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu zaprasza na wyprzedaż dubletów i tytułów wycofanych z bibliotecznego księgozbioru. Kiermasz w placówce przy ul. Kościuszki 47 potrwa od 4 do 8 listopada 2013 r.
Biblioteka zaproponuje czytelnikom 1500 pozycji, m.in. romanse, fantastykę, sensację, książki popularnonaukowe, lektury szkolne, bajki i baśnie dla dzieci. Na koneserów dobrej literatury będą czekać m.in. "Dialogi" i "Kongres futurologiczny" S. Lema, "Wojna i pióro" M. Wańkowicza,  "Pochyła wieża" V. Woolfa, "W poszukiwaniu straconego czasu" M. Prousta oraz pięknie wydane "Pisma wybrane" C. K. Norwida. Na wyprzedaż trafią również wydawnictwa encyklopedyczne, słowniki i albumy oraz ...
Obrazek artykułu

Promocje w Woblink.com z okazji Targów Książki w Krakowie. Tylko dziś prawie 7000 ebooków w obniżonych cenach o 42%!

Totalny odlot! Tylko dzisiaj - 24.10.2013 - księgarnia Woblink.com. ma dla Was specjalne kody, które obniżą cenę każdego e-booka o równiutkie 42%! Sami zdecydujcie, które książki zakupicie prawie o połowę taniej!
Każdy z poniższych kodów można wykorzystać aż 3 razy*:ruprnchfitvzvcmdlmnjlarsCała oferta dostępna na stronie:http://woblink.com/katalog-ebooki Dla wszystkich, którzy zechcą odwiedzić stoisko Woblinku w czasie Targów, przygotowano ogrom atrakcji – czekają ona na Was, jak zawsze, na stoisku A43.W tym roku z Woblinkiem odlecicie - i to dosłownie! Stoisko to terminal lotniczy, gdzie stewardessy dokonują odprawy pasażerów, wręczając darmowe e-booki i gadżety przydatne w podróży. * ...
Obrazek artykułu

Promocje w Publio.pl z okazji Targów Książki w Krakowie!

W dniach 24-27 października 2013 r. z okazji Targów Książki w Krakowie, księgarnia internetowa Publio.pl organizuje promocję na 500 ebooków! Każdego dnia, z puli 500, będą losowo wybierane ebooki w promocyjnej cenie 9,90 zł!
Każdego targowego dnia - promocja na pulę 500 ebooków!  Promocja danego ebooka obowiązuje przez 24h. W czasie trwania targów, codziennie nastąpi wymiana przecenionych ebooków. Koszt każdego ebooka to 9,90 zł.24.10Ryszard KrupińskiRozwój osobisty kluczem do sukcesu, audiobook25-27.10Losowo wybrane ebooki, wśród nich:Ryszard Krupiński, Adolf Chrystus. dychotomia ludzkich dążeń, Jolanta Maria Kaleta, W cieniu OlbrzymaJolanta Maria Kaleta, Kolekcja HankegoJonathan ...
Obrazek artykułu

Wciągające ebooki na jesienne wieczory! + Rabaty do 50%!

W ebookpoint.pl do 25.10.13 r. trwa promocja na ebooki idealne na jesienne wieczory. W promocyjnych cenach znajdziecie tytuły:
1. Andrzej Szmidla, 10 Rund, cena 9,95 złhttp://ebookpoint.pl/ksiazki/10-rund-andrzej-szmidla,e_130p.htm#format/e 2. Ewa Witkiewicz, A co z prawdą?, cena 12,93 złhttp://ebookpoint.pl/ksiazki/a-co-z-prawda-ewa-witkiewicz,e_1328.htm#format/e 3. Tomasz Zackiewicz, Biały myśliwy i bestie, cena 9,95 złhttp://ebookpoint.pl/ksiazki/bialy-mysliwy-i-bestie-tomasz-zackiewicz,e_1316.htm#format/e 4. Ewa Wilczyńska, Bolą mnie gały, cena 5,94 złhttp://ebookpoint.pl/ksiazki/bola-mnie-galy-ewa-wilczynska,e_132o.htm#format/e ...
Obrazek artykułu

Promocja na Publio.pl. 100 najwyżej ocenianych książek!

11 października rozpoczęła się promocja w portalu Publio.pl. Potrwa do 17 października i obejmuje najwyżej oceniane przez czytelników książki w obniżonej cenie nawet do -50%!
Wybrana oferta promocyjna:1. Jerzy Stuhr, Tak sobie myślę... Dziennik czasu choroby, cena 20,93 złhttp://www.publio.pl/tak-sobie-mysle-jerzy-stuhr,p57438.html 2. Walter Isaacson, Steve Jobs, cena 27,00 złhttp://www.publio.pl/steve-jobs-walter-isaacson,p49659.html 3. Mariusz Szczygieł, Gottland, cena 15,01 złhttp://www.publio.pl/gottland-mariusz-szczygiel,p51313.html 4. Jolanta Maria Kaleta, Operacja "Kustosz"  http://www.publio.pl/operacja-kustosz-jolanta-maria-kaleta,p74080.html ...
Obrazek artykułu

Erotyczny weekend w portalu Woblink.com!

W ten weekend, między 11 a 13 października 2013 r. księgarnia internetowa Woblink.com proponuje powieści erotyczne w promocyjnej cenie.
Wybrana oferta promocyjna:1. Sylvia Day, Wyznanie Crossa, cena 14,80 złhttp://woblink.com/e-book,wyznanie-crossa-erotyka-sylvia-day,9267 2. Marina Anderson, Mroczny Sekret, cena 12,60 złhttp://woblink.com/e-book,mroczny-sekret-erotyka-marina-anderson,9174 3. Patryk Nowodworski, Kochanka, cena 8,20 złhttp://woblink.com/e-book,kochanka-erotyka-patryk-nowodworski,8480 4. Graham Masterton, Magia seksu, cena 17,90 złhttp://woblink.com/e-book,magia-seksu-erotyka-graham-masterton,8224 5. Nicola Cornick, ...

Znajdź nas na Facebooku