Analiza odwiedzających Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Obrazek artykułu
Uczestnicy krakowskich Targów Książki podlegali analizie, dzięki czemu możemy dowiedzieć się kim jest modelowy zwiedzający oraz sprawdzić czy pasujemy do konkretnego, opisanego modelu.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem stąd nie możemy się dziwić, że organizatorzy pragną jak najlepiej poznać odwiedzających. Szczegółowe dane są przecież krokiem umożliwiającym zaspokojenie oczekiwań zwiedzających.  


Jak informują Targi Książki w Krakowie:  "Analiza zwiedzających jest podstawowym elementem składającym się na całokształt działalności Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Bez ciągle przeprowadzanych analiz nie bylibyśmy zdolni do sprawnego funkcjonowania i rozwijania naszych Targów".


Prowadzone systematycznie analizy, obserwacje, badania pozwoliły poznać modelowego zwiedzającego. Wedle badań przeprowadzonych podczas 18. edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, jest to wykształcona kobieta, która nie przekroczyła trzydziestego roku życia, regularnie czyta i co najważniejsze kocha literaturę.

 

Szczegółowe wyniki badania oraz profil uczestników Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, dostępny na stronie: http://targi.krakow.pl/pl/strona-glowna/targi/19-miedzynarodowe-targi-ksiazki-w-krakowie/aktualnosci/zwiedzajacy-jak-malowany.html

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl