9. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2015

Obrazek artykułu
Już po raz trzeci wraz z Warszawskimi Targami Książki, odbędą się Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA. Organizacja ACADEMII wzbogaci program obu imprez.

W dniach od 14 do 17 maja odbędą się 9. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2015, które już po raz trzeci zbiegną się z Warszawskimi Targami Książki. Organizatorami są Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego i Oficyna Wydawnicza Politechniki Warszawskiej. Organizatorem wykonawczym jest spółka targowa Murator EXPO.


Połączenie obu wydarzeń wzbogaci organizacja ACADEMII. Ponieważ WTK zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem książka akademicka i naukowa z pewnością zaznaczy swą obecność, i znajdzie zainteresowanych odbiorców.


Zgodnie z planem piątek 15 maja będzie na targach Dniem Książki Akademickiej i Naukowej , w ramach którego odbędą się liczne spotkania, dyskusje, promocje nowości i spotkania z autorami. Współpraca z Polską Akademią Nauk pozwala również zakładać, że nastąpi kontynuacja cyklu wykładów pod tytułem „Spotkania z nauką – Wszechnica PAN”.


W ramach targów po raz kolejny odbędzie się Konkurs organizatorów na najlepszą książkę akademicką i naukową ACADEMIA, w którym oceniane są książki naukowe, podręczniki akademickie, monografie, serie wydawnicze, tłumaczenia.


W skład Jury Konkursu wchodzą wybitni specjaliści - przedstawiciele Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej, Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych, Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, Sekcji Wydawców Akademickich i Naukowych PIK czy Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz doświadczeni graficy.

 

 

Dni i godziny otwarcia 9. Targów Książki Akademickiej i naukowej ACADEMIA: 14 maja 2015 (czwartek)10.00-18.00

 

15 maja 2015 (piątek)10.00-19.00

 

16 maja 2015 (sobota)10.00-19.00

 

17 maja 2015 (niedziela)10.00-17.00


 

Więcej: https://forumakademickie.pl/informator-fa/patronaty/9-targi-ksiazki-akademickiej-i-naukowej-academia-2015/

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy