19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Obrazek artykułu
Minie jeszcze sporo czasu nim rozpoczną się 19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie co nie oznacza, że nie możemy poczuć jak wiele nas czeka. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to: „Czytanie czyni zuchwałym!”

19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie odbędą się w dniach 22-25 października na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Organizatorzy zadbali aby nie zabrakło wrażeń na, które będziemy czekać z niecierpliwością. W 2014 roku padł rekord frekwencji. W EXPO Kraków zjawiło się 60 tys. czytelników, bardzo możliwe, że w tym roku zostanie ustanowiony kolejny rekord.


19. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to między innymi: największe polskie wydawnictwa, ponad pół tysiąca autorów, międzynarodowi goście z Anglii, Czech, Niemiec, Francji, Rumunii, Skandynawii, Słowacji, USA, kilka salonów tematycznych na czele z nowością w postaci Salonu Komiksów, Gość Honorowy – Litwa wraz ze swoimi wydawcami.


Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Targów są słowa niemieckiej pisarki Niny George: Czytanie czyni zuchwałym!


"Wszędzie na świecie podczas Targów robi się biznesy, a tutaj w Krakowie jest coś więcej, czyli znakomity klimat literackiego święta" – mówił o wydarzeniu organizowanym przez Targi w Krakowie, Jonathan Carroll.

 

Już dziś możemy zrobić wiele na rzecz tegorocznych Targów Książki w Krakowie, dzięki czemu może ominą nas gigantyczne kolejki, więcej: http://autorzy365.pl/czas-na-19-miedzynarodowe-targi-ksiazki-w-krakowie_a2384


Szczegółu dotyczące targów na bieżąco możemy śledzić na stronie: www.ksiazka.krakow.pl.

 

 

Od 2 do 10000 znaków

Znajdź nas na Facebooku

Partnerzy

Subiektywnie o książkach
Dwumiesięcznik SOFA
Wydawnictwo Psychoskok
Wydawnictwo MG
Kuźnia Literacka
Zażyj Kultury
Fundacja  Polonia Union
Kulturalne rozmowy - Sylwia Cegieła
Sklep internetowy TylkoRelaks.pl
CoCzytamy.pl